Майнер Riot Platforms звинуватив конкурента у несплаті $26 млн

Майнер Riot Platforms звинуватив конкурента у несплаті $26 млн

Компанія Rhodium Enterprises, як стверджується, не сплатила зборів за хостинг та обслуговування.

Майнінговий гігант із США Riot Platforms подав позов проти техаського конкурента Rhodium Enterprises, вимагаючи виплати комісій за майнінг у розмірі $26 млн. Про це повідомляє CoinDesk.

Згідно з опублікованими фінансовими звітами Riot Platform за перший квартал, техаська компанія Rhodium Enterprises порушила договір і не сплатила збори за хостинг і обслуговування. Ці кошти мали надійти на рахунки дочірньої фірми Riot Platforms – Whinstone Bitcoin Mining. Нібито майнер використав потужності Whinstone, але гроші так і не переказав.

Унаслідок 2 травня Riot подала до суду проти Rhodium Enterprises про стягнення понад $26 млн, а також з метою розірвати «певні угоди».

Представники Riot також заявили, що підрозділи Rhodium протягом кількох років брали кредити на електроенергію, на які вони не мали жодного права. Наприкінці 2020 року сторони оновили умови контракту, і за їхніми умовами Rhodium втратив право на пільгові умови кредитування.

«Оскільки судовий процес знаходиться на ранній стадії, ми не можемо оцінити ймовірність несприятливого результату», – прокоментували ситуацію юристи Riot.

Також компанія направила юридичне повідомлення Rhodium, пропонуючи вирішити суперечку без суду. Вони мають час відповісти на претензії до 30 травня.

Про компанію Riot

Riot Platforms – найбільша станом на сьогодні публічна майнінгова компанія з капіталізацією понад $2 млрд. Вона має центри обробки даних з видобутку біткоїнів у центральному Техасі, а також виробництво електричних розподільчих пристроїв у Денвері, штат Колорадо.

На початку 2023 року Riot Blockchain здійснив ребрендинг, змінив назву на Riot Platforms. Таким чином гігант вирішив наголосити на «зростаючій диверсифікації» бізнес-операцій.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

На чому заробляють майнери

Додатковим доходом майнерів є стрімке зростання комісій. Днями у мережі Біткоїна загальний обсяг транзакційних витрат досяг майже дворічного максимуму – $220 388 за годину. Тому сьогодні комісії забезпечують значно більшу частину доходів майнерів. Тому компанії зменшують продаж монет для підтримки своєї операційної діяльності.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023