Майнери повернулися до накопичення біткоїнів

Майнери повернулися до накопичення біткоїнів

Майнери знову накопичують монети попри незначну корекцію на ринку.

Наразі майнери додають у середньому 4,4 BTC на годину до своїх резервів, що відповідає максимуму за останній місяць. Про це свідчать дані Glassnode.

Бокова корекція, що спостерігається на ринку біткоїна протягом останніх тижнів, призвела до неодноразової зміни стратегії майнерів щодо накопичення чи розпродажу біткоїнів. Проте 8 травня темпи акумулювання BTC майнерами досягли місячного максимуму.

Майнери повернулися до накопичення біткоїнів
Динаміка резервів майнерів. Джерело: Glassnode.

Ймовірно, майнери повернулися до накопичення біткоїнів через нормалізацію власного фінансового стану та в очікуванні подальшого відновлення ціни BTC, що може дозволити отримати додатковий прибуток.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Доходи від комісій

Іншим важливим чинником є те, що додатковим доходом майнерів є стрімке зростання комісій. Загальний обсяг транзакційних витрат у мережі Біткоїна досяг максимуму за 23 місяці — $220 388 на годину.

Тому, на відміну від ведмежого ринку, наразі комісії забезпечують значне більшу частину доходів майнерів, що дозволяє їм зменшити продаж монет для підтримки своєї операційної діяльності.

Динаміка складності майнінгу

Після стрімкого зростання складності майнінгу від початку року минулого тижня складність майнінгу вперше знизилася на 1,45% до 48,01 Т. Видобуток одного блоку займав приблизно 10 хвилин 10 секунд. Проте від початку року акції провідних майнерів зросли у кілька разів, що сприяє залученню додаткових інвестицій у галузь.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024