Майнери повернулися до накопичення біткоїнів

Майнери повернулися до накопичення біткоїнів

Майнери знову накопичують монети попри незначну корекцію на ринку.

Наразі майнери додають у середньому 4,4 BTC на годину до своїх резервів, що відповідає максимуму за останній місяць. Про це свідчать дані Glassnode.

Бокова корекція, що спостерігається на ринку біткоїна протягом останніх тижнів, призвела до неодноразової зміни стратегії майнерів щодо накопичення чи розпродажу біткоїнів. Проте 8 травня темпи акумулювання BTC майнерами досягли місячного максимуму.

Майнери повернулися до накопичення біткоїнів
Динаміка резервів майнерів. Джерело: Glassnode.

Ймовірно, майнери повернулися до накопичення біткоїнів через нормалізацію власного фінансового стану та в очікуванні подальшого відновлення ціни BTC, що може дозволити отримати додатковий прибуток.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Доходи від комісій

Іншим важливим чинником є те, що додатковим доходом майнерів є стрімке зростання комісій. Загальний обсяг транзакційних витрат у мережі Біткоїна досяг максимуму за 23 місяці — $220 388 на годину.

Тому, на відміну від ведмежого ринку, наразі комісії забезпечують значне більшу частину доходів майнерів, що дозволяє їм зменшити продаж монет для підтримки своєї операційної діяльності.

Динаміка складності майнінгу

Після стрімкого зростання складності майнінгу від початку року минулого тижня складність майнінгу вперше знизилася на 1,45% до 48,01 Т. Видобуток одного блоку займав приблизно 10 хвилин 10 секунд. Проте від початку року акції провідних майнерів зросли у кілька разів, що сприяє залученню додаткових інвестицій у галузь.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023