Складність майнінгу вперше знизилася цього року

Складність майнінгу вперше знизилася цього року

Два тижні тому показник був на позначці 48,71 т, а сьогодні – на 48,01 т.

Після чергового перерахунку складності майнінгу Біткоїна 4 травня показник знизився на 1,45%, до 48,01 T. Про це свідчать дані BTC.com.

Складність майнінгу вперше знизилася цього року
Складність майнінгу та хешрейт мережі Біткоїна. Джерело: BTC.com

Так, середній хешрейт мережі сьогодні становить 343,07 EH/s, а видобуток нового блоку займає орієнтовно 10 хвилин 10 секунд.

Чому знижується складність майнінгу

Зниження складності майнінгу Біткоїна пов'язане з низкою факторів, що впливають на загальну обчислювальну потужність мережі. По-перше, це може бути пов'язано з посиленням регулювання майнінгу в деяких юрисдикціях, включаючи США, ЄС та деякі азійські країни.

По-друге, технологічні фактори (пошкодження обладнання, проблеми з енергопостачанням або інші технічні негаразди) можуть призвести до скорочення доступної обчислювальної потужності мережі. Алгоритм регулювання складності адаптується до цих змін, знижуючи складність підтримки стабільності середнього часу створення блоку та забезпечення безпеки мережі. Це дозволяє децентралізованим цифровим активам функціонувати незалежно від коливань в обчислювальній потужності та учасників мережі.

Складність майнінгу коригується кожні 2016 блоків, що приблизно дорівнює двом тижням.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які показники були два тижні тому

До сьогодні складність майнінгу Біткоїна становила 48,71 T. Хешрейт мережі в минулому перерахунку досяг 348,60 EH/s, а видобуток нового блоку займав у середньому 9 хвилин 50 секунд.

Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Лише комісії за транзакції принесли їм понад $120 млн. Володимир Гришенко 02 червня 2023