Складність майнінгу вперше знизилася цього року

Складність майнінгу вперше знизилася цього року

Два тижні тому показник був на позначці 48,71 т, а сьогодні – на 48,01 т.

Після чергового перерахунку складності майнінгу Біткоїна 4 травня показник знизився на 1,45%, до 48,01 T. Про це свідчать дані BTC.com.

Складність майнінгу вперше знизилася цього року
Складність майнінгу та хешрейт мережі Біткоїна. Джерело: BTC.com

Так, середній хешрейт мережі сьогодні становить 343,07 EH/s, а видобуток нового блоку займає орієнтовно 10 хвилин 10 секунд.

Чому знижується складність майнінгу

Зниження складності майнінгу Біткоїна пов'язане з низкою факторів, що впливають на загальну обчислювальну потужність мережі. По-перше, це може бути пов'язано з посиленням регулювання майнінгу в деяких юрисдикціях, включаючи США, ЄС та деякі азійські країни.

По-друге, технологічні фактори (пошкодження обладнання, проблеми з енергопостачанням або інші технічні негаразди) можуть призвести до скорочення доступної обчислювальної потужності мережі. Алгоритм регулювання складності адаптується до цих змін, знижуючи складність підтримки стабільності середнього часу створення блоку та забезпечення безпеки мережі. Це дозволяє децентралізованим цифровим активам функціонувати незалежно від коливань в обчислювальній потужності та учасників мережі.

Складність майнінгу коригується кожні 2016 блоків, що приблизно дорівнює двом тижням.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які показники були два тижні тому

До сьогодні складність майнінгу Біткоїна становила 48,71 T. Хешрейт мережі в минулому перерахунку досяг 348,60 EH/s, а видобуток нового блоку займав у середньому 9 хвилин 50 секунд.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023