США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів

США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів

У новому законопроєкті про оподаткування повністю відсутні нові положення щодо видобутку цифрових валют.

США поки що не вводитимуть додатковий податок на електроенергію у розмірі 30% для компаній, які займаються майнінгом на території країни. Про це заявив голова відділу досліджень майнінгової компанії Riot П'єр Рошар у Twitter.

«Я вивчив текст законопроєкту, в ньому немає згадок про майнінг біткоїнів, чи означає це, що пропозиції Адміністрації з акцизного податку більше не існує?», – поцікавився Рошар у соцмережі.

Представник від штату Огайо в Палаті представників США, республіканець Уоррен Девідсон підтвердив, що це дійсно так.

США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів
Листування П'єра Рошара та Уоррена Девідсона. Джерело: Twitter П'єра Рошара.

Податок на майнінг

Адміністрація президента Джо Байдена запропонувала включити до федерального бюджету 30% податку на електроенергію, що використовується під час видобутку біткоїна та криптовалют. Політики в такий спосіб хотіли звернути увагу майнінгових компаній на «проблему забруднення навколишнього середовища, підвищення цін на паливо та вплив зростання викидів парникових газів на клімат».

Своєю чергою, сенаторка-республіканка Синтія Ламміс зазначила, що такий податок неминуче вдарить по інноваціях і конкурентоспроможності американської економіки, оскільки змусить майнінгові компанії шукати лояльніші юрисдикції, де податковий тягар нижчий.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Біткоїнери в оточенні Байдена

Попри досить скептичне ставлення Адміністрації Байдена до цифрових валют, виявилося, що в оточенні голови держави є люди, які володіють біткоїнами. Зокрема, йдеться про нового директора зі зв'язків із громадськістю президента Бене ЛаБолта. Виявилося, що релайтер Байдена володіє біткоїнами на суму від $50 000 до $100 000.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024