Релайтер Байдена виявився BTC-власником

Релайтер Байдена виявився BTC-власником

У Бена ЛаБолта зберігаються біткоїни на суму від $50 000 до $100 000.

Новий директор зі зв'язків із громадськістю президента США Джо Байдена Бен ЛаБолт володіє біткоїнами на суму від $50 000 до $100 000. Про це зазначено у його декларації, пише Bitcoin Magazine.

Відомо також, що президент Джо Байден обмежив роль ЛаБолта у питаннях, пов'язаних із технологічними фірмами, які той раніше представляв. Зокрема, обмеження застосовуватимуться до таких компаній, як Meta Platforms, Haun Ventures та Shopify. Ці заходи відповідають правилам, яких дотримуються й інші високопосадовці Білого дому. Водночас ЛаБолт зможе консультувати главу держави з питань крипторегулювання.

Варто зауважити, що останній економічний звіт Білого дому, в якому обговорювався біткоїн, здебільшого нівелював його переваги, водночас відображаючи та спотворюючи різні властивості BTC, щоб надати долару США більшої «цінності».

Крім того, регулятивний тиск з боку різних агентств за нинішньої адміністрації призвів до того, що великі фірми у Сполучених Штатах потенційно розглядають можливість переміщення за кордон, включаючи Coinbase – найбільшу біржу в США.

Неоднозначне ставлення

Не секрет, що у США демократи разом із президентом Джо Байденом досить скептично ставляться до Біткоїна і розглядають варіанти обмеження майнінгу, посилаючись на спотворені звіти щодо його впливу на екологію.

Але попри це все, більше американських політиків різного рівня змушені визнавати переваги Біткоїна та виступають за відповідні правові й економічні реформи. Наприклад, сенатор зі штату Вайомінг від Республіканської партії США Синтія Ламміс, яка володіє біткоїнами й послідовно виступає за лібералізацію регулювання BTC. На її думку, потрібно сприяти розумінню цієї технології та її переваг серед широкого загалу.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн краще нерухомості та коштовностей

Громадяни різних країн намагаються захистити свої заощадження, створюючи попит на нерухомість, акції, дорогоцінні метали. Однак порівняно з біткоїном усі ці варіанти мають великі недоліки, зокрема низьку ліквідність, непередбачуваність ціни в довгостроковій перспективі, ризики оподаткування та незапланованих витрат на зберігання.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024