Запрацював перший у світі біткоїн-ринок нерухомості

Запрацював перший у світі біткоїн-ринок нерухомості

MyEListing вже доступний у Техасі, а невдовзі почне функціонувати й в інших штатах.

Біржа Coinbase запустила перший у світі біткоїн-ринок нерухомості MyEListing. Наразі він доступен тільки у Техасі, але вже влітку його збираються розширити на інші штати, сказано у пресрелізі.

Користувачі платформи зможуть купувати нерухомість у США за біткоїни або готівку. Генеральний директор MyEListing Калеб Ріхтер заявив, що програма «стимулюватиме інновації в криптоіндустрії та сфері нерухомості».

Що ще відомо про MyEListing

Метою програми є поліпшення зручності, доступності та прибутковості ринку. Агенти з нерухомості отримають змогу розміщувати списки комерційної та житлової нерухомості в США на платформі. Покупці зможуть придбати її впродовж одного робочого дня за допомогою програми ASAP.

Перелік доступних об'єктів нерухомості, які можна придбати за біткоїни, вже доступний на сайті MyEListing.

Що таке паперовий біткоїн-гаманець
Що таке паперовий біткоїн-гаманець
Паперовий гаманець – це один із перших методів, які використовувалися для офлайн...
Bitcoin Magazine 03 квітня 2023

Як глобальна економіка вплине на Біткоїн

Імплементація біткоїна у різні сектори економіки, включаючи нерухомість, зможуть позитивно вплинути на зростання його ціни та зменшити волатильність.

Громадяни багатьох країн намагаються захистити свої заощадження, створюючи попит на нерухомість, акції, дорогоцінні метали тощо. Проте, у порівнянні з біткоїном, всі ці варіанти мають значні недоліки (нижча ліквідність, більша непередбачуваність ціни на довгостроковій перспективі, значне оподаткування та регулювання, витрати на зберігання).

Таким чином, усвідомлення переваг біткоїна може навіть прискорити перетік капіталу до BTC з інших секторів економіки, включаючи фінансовий та реальний сектори. А це своєю чергою у позитивно вплине на вартість та стабільність цифрового золота.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024