Джеймсон Лопп радить перезавантажити тестову мережу Біткоїна

Джеймсон Лопп радить перезавантажити тестову мережу Біткоїна

У тестнеті через постійні «блокчейн-шторми» винагорода для майнерів знизилася до нуля.

Тестнет Біткоїна гостро потребує перезавантаження через «блокчейн-шторми». Про це заявив співзасновник фірми Casa Джеймсон Лопп, передає Cointelegraph.

За його словами, у той час як основна мережа Біткоїна видобуває в середньому 144 блоки на день, тестова мережа, яка підпорядковується «дещо іншим правилам консенсусу», час від часу видобуває понад 10 000 блоків за один день.

Лопп пояснив, що в результаті цих «блокчейн-штормів» поточна висота мережі становить 2 811 000 блоків, що еквівалентно тому, де буде основна мережа Біткоїна у 2061 році.

Лопп зазначив, що через значне збільшення висоти блоків тестової мережі, винагорода для майнерів тестової мережі була знижена майже до нуля, що робить її практично непридатною для розробників, які шукають нові токени.

«Нерідкі випадки, коли зловмисники користуються наївністю людей і продають їм тестовий біткоїн за курсом біткоїна основної мережі», - сказав він.

Лопп також пригадав нещодавній приклад, який стався з проєктом SatoshiVM, який використав тестнет для розповсюдження airdrops. Таким чином він створив штучну вартість у тестовій мережі для власних цілей.

Лопп додав, що через значне збільшення висоти блоків тестової мережі винагорода для майнерів тестової мережі була знижена майже до нуля, що робить мережу практично непридатною для розробників, які шукають нові токени.

Навіщо потрібна тестова мережа

Тестнет Біткоїна є альтернативною блокчейн-мережею, що використовується для тестування. Ця мережа імітує основну мережу Біткоїна (mainnet), дозволяючи розробникам проводити експерименти та перевіряти нові функції чи виправлення без ризику впливу на реальні активи або реальну блокчейн-мережу.

Тестнет надає можливість безпечно випробувати новий код, взаємодію між вузлами, а також масштабування та оптимізацію протоколів без фінансових втрат, адже використовувані «монети» у тестнеті не мають реальної вартості. Такий підхід є важливим для забезпечення стабільності та безпеки основної мережі перед запуском оновлень у «живу» експлуатацію.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як Лопп вивів з ладу тестову мережу

Нещодавно Джеймсон Лопп здійснив гриферну атаку на тестову мережу Біткоїна, що порушило її нормальне функціонування. Дії співзасновника Casa викликали невдоволення Біткоїн-розробників, бо через перевантаження вони змушені були зупинити свою роботу над застосунками.

Зі свого боку Лопп заявив, що основною метою атаки була демонстрація найвразливіших місць блокчейну, а не спроба вивести його з ладу.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024