Canaan скорочує збитки

Canaan скорочує збитки

Чистий збиток Canaan знизився до $84,4 млн, а результати доходів не виправдали очікувань компанії.

Виробник обладнання для майнінгу Canaan у I кварталі 2023 року зміг скоротити чистий збиток до $84,4 млн із $91,6 млн, що зафіксовано у IV кварталі 2022 року. Про це йдеться у неаудитованій фінансовій звітності компанії.

Тим часом компанія планує розширити свою виробничу діяльність, попри ведмежий ринок цифрових валют, що триває, і пов'язане з ним падіння прибутку. У компанії наголосили, що на квартальні результати вплинуло кілька факторів, зокрема низький ринковий попит, що перешкоджав отриманню доходів від продукту, криза в банківській системі, що триває, і повільне відновлення вартості біткоїнів.

«У першому кварталі 2023 року ми зіткнулися з подальшим скороченням виручки від продажів, зниженням цін у галузі та непередбаченими затримками з оплатою та відвантаженням після серії банкрутств американських банків. Крім того, наш майнінговий бізнес зіткнувся з труднощами, що загалом позначилося на хешрейті обладнання компанії», – заявив CFO Canaan Джеймс Ченг, додавши, що результати доходів «не виправдали очікувань».

Зокрема, аналіз структури доходів показує, що $44,1 млн припадає на виручку від продукції, $11,1 млн – на майнінг, а також $300 000 – на інші доходи. Дохід від майнінгу зріс на 3,3% з $10,7 млн у четвертому кварталі 2022 року.

Згідно зі звітом, цифрові активи, якими володіє Canaan, станом на 31 березня 2023 року становили 623 BTC на суму $13,4 млн і $72 млн у фіатних валютах.

Падіння фінансових показників Canaan

У IV кварталі 2022 року Canaan звітував про падіння виручки на 82%. Протягом кварталу Canaan продав «асіки» на загальну обчислювальну потужність 1,9 млн TH/s, що нижче за показники аналогічного періоду 2021 року на 75,8%. За III квартал виробник біткоїн-майнерів отримав чистий прибуток у розмірі $8,6 млн. Показник обвалився на 90% щодо попереднього періоду.

На тлі ведмежого ринку компанія продовжувала нарощувати масштаби власного майнінгового бізнесу, розширивши операції у США.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Останній ASIC від Canaan

19 травня Canaan представив модель майнера Avalon Made A1366I з імерсійним охолодженням для видобутку біткоїна. Згідно з технічними даними, пристрій здатний генерувати хешрейт у 165 TH/s, а його енергоефективність становить 30 J/TH.

Серед його плюсів також безпечний та ефективний розгін, безшумність, поліпшений захист від пилу, що збільшує термін служби. Поки що вартість майнера невідома.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023