Canaan представив нову модель майнера

Canaan представив нову модель майнера

Нова модель майнера Avalon має імерсійне охолодження та інші переваги.

Виробник обладнання для майнінгу Canaan представив модель майнера Avalon Made A1366I з імерсійним охолодженням для видобутку біткоїна. Про це повідомляється на сторінці компанії у Twitter.

Згідно з технічними характеристиками, пристрій генерує хешрейт 165 TH/s, а його енергоефективність становить 30 J/TH.

Серед його плюсів також безпечний та ефективний розгін, безшумність, покращений захист від пилу, що збільшує термін служби. Поки що вартість майнера невідома.

Про Canaan

Компанія Canaan, заснована у 2013 році, є одним із першопрохідників в індустрії майнінгу та одним з найбільших виробників ASIC-майнерів. AvalonMiner – найвідоміша лінійка її продуктів.

Canaan була однією з перших майнінгових компаній, яка пройшла процес публічного розміщення акцій (IPO). Зараз вона зосереджена на дослідженнях, пов'язаних із розробленням чипів і напівпровідників, а також створює профільне апаратне забезпечення.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще майнери випустив Canaan

Раніше Canaan представив дві нові моделі майнерів серії Avalon Made A13. Зокрема, модель А1346 дозволяє досягти хешрейту в 110 TH/s і показників ефективності у 25 J/TH.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023