Canaan представив нову модель майнера

Canaan представив нову модель майнера

Нова модель майнера Avalon має імерсійне охолодження та інші переваги.

Виробник обладнання для майнінгу Canaan представив модель майнера Avalon Made A1366I з імерсійним охолодженням для видобутку біткоїна. Про це повідомляється на сторінці компанії у Twitter.

Згідно з технічними характеристиками, пристрій генерує хешрейт 165 TH/s, а його енергоефективність становить 30 J/TH.

Серед його плюсів також безпечний та ефективний розгін, безшумність, покращений захист від пилу, що збільшує термін служби. Поки що вартість майнера невідома.

Про Canaan

Компанія Canaan, заснована у 2013 році, є одним із першопрохідників в індустрії майнінгу та одним з найбільших виробників ASIC-майнерів. AvalonMiner – найвідоміша лінійка її продуктів.

Canaan була однією з перших майнінгових компаній, яка пройшла процес публічного розміщення акцій (IPO). Зараз вона зосереджена на дослідженнях, пов'язаних із розробленням чипів і напівпровідників, а також створює профільне апаратне забезпечення.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще майнери випустив Canaan

Раніше Canaan представив дві нові моделі майнерів серії Avalon Made A13. Зокрема, модель А1346 дозволяє досягти хешрейту в 110 TH/s і показників ефективності у 25 J/TH.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024