Canaan представив нову модель майнера

Canaan представив нову модель майнера

Нова модель майнера Avalon має імерсійне охолодження та інші переваги.

Виробник обладнання для майнінгу Canaan представив модель майнера Avalon Made A1366I з імерсійним охолодженням для видобутку біткоїна. Про це повідомляється на сторінці компанії у Twitter.

Згідно з технічними характеристиками, пристрій генерує хешрейт 165 TH/s, а його енергоефективність становить 30 J/TH.

Серед його плюсів також безпечний та ефективний розгін, безшумність, покращений захист від пилу, що збільшує термін служби. Поки що вартість майнера невідома.

Про Canaan

Компанія Canaan, заснована у 2013 році, є одним із першопрохідників в індустрії майнінгу та одним з найбільших виробників ASIC-майнерів. AvalonMiner – найвідоміша лінійка її продуктів.

Canaan була однією з перших майнінгових компаній, яка пройшла процес публічного розміщення акцій (IPO). Зараз вона зосереджена на дослідженнях, пов'язаних із розробленням чипів і напівпровідників, а також створює профільне апаратне забезпечення.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще майнери випустив Canaan

Раніше Canaan представив дві нові моделі майнерів серії Avalon Made A13. Зокрема, модель А1346 дозволяє досягти хешрейту в 110 TH/s і показників ефективності у 25 J/TH.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023