Mawson побудує майнінг-центр в Огайо

Mawson побудує майнінг-центр в Огайо

На платформі розмістять 12 модульних центрів обробки даних та 7056 майнерів.

Постачальник цифрової інфраструктури Mawson Infrastructure Group Inc. підписав угоду про будівництво нового об'єкта для майнінгу біткоїнів у Корнінгу (штат Огайо) з початковою потужністю 24 МВт. Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

Згідно з умовами довгострокової оренди, майданчик матиме додаткові 26 МВт потенційної потужності, а за умови подальших інвестицій в інфраструктуру його потужність можна розвинути ще до 50 МВт.

У Mawson очікують, що майданчик буде запущено вже в третьому кварталі 2023 року, спочатку він міститиме 12 модульних центрів обробки даних (MDC) і 7056 майнерів. Цей об'єкт дозволить розширити потужність Mawson до 290 МВт.

Mawson побудує майнінг-центр в Огайо
Майданчик у Корнінгу, штат Огайо. Джерело: Businesswire.com

«Це перший з декількох невеликих майданчиків, з яким працювала наша команда, спираючись на розгортання недорогих і швидких ринкових потужностей для майнінгу», – повідомив CEO Mawson Джеймс Меннінг.

Своєю чергою, головний операційний директор Ліам Вілсон уточнив, що його компанія зосередилася на штатах Огайо та Пенсільванії, щоб визначити, які моделі ASIC працюють найкраще, перш ніж замовляти їх оптом.

Новий майданчик доповнить до наявної потужності 240 МВт, яку вже має Mawson. Мета компанії – забезпечити збільшення хешрейту, що розгортається, до 1,0 EH/s.

Ситуація на ринку

Публічні майнінгові компанії, для яких 2022 рік був надто складним, тепер налаштовані відвоювати позиції. На початку 2023 року ціна акцій майже десятка компаній коливалася нижче одного долара. У цьому списку опинився і Mawson, його акції торгувалися по 28 центів. Загальне падіння капіталізації майнінгових компаній становило понад 80%.

Однак завдяки збільшенню курсу біткоїна акції майнінгових компаній відновили зростання.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Що думають аналітики

Багато експертів вважають, що майнінгові компанії мають потенціал, який сприятиме подальшому подорожчанню їхніх акцій. Зокрема, Джаран Меллеруд зазначив, що BTC може додати ще близько 40% і досягти приблизно $42 000 до кінця 2023 року.

За таких розкладів акції публічних майнерів злетять мінімум на 50%, а п'ятірка лідерів галузі досягне показників у 150%.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023