Mawson побудує майнінг-центр в Огайо

Mawson побудує майнінг-центр в Огайо

На платформі розмістять 12 модульних центрів обробки даних та 7056 майнерів.

Постачальник цифрової інфраструктури Mawson Infrastructure Group Inc. підписав угоду про будівництво нового об'єкта для майнінгу біткоїнів у Корнінгу (штат Огайо) з початковою потужністю 24 МВт. Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

Згідно з умовами довгострокової оренди, майданчик матиме додаткові 26 МВт потенційної потужності, а за умови подальших інвестицій в інфраструктуру його потужність можна розвинути ще до 50 МВт.

У Mawson очікують, що майданчик буде запущено вже в третьому кварталі 2023 року, спочатку він міститиме 12 модульних центрів обробки даних (MDC) і 7056 майнерів. Цей об'єкт дозволить розширити потужність Mawson до 290 МВт.

Mawson побудує майнінг-центр в Огайо
Майданчик у Корнінгу, штат Огайо. Джерело: Businesswire.com

«Це перший з декількох невеликих майданчиків, з яким працювала наша команда, спираючись на розгортання недорогих і швидких ринкових потужностей для майнінгу», – повідомив CEO Mawson Джеймс Меннінг.

Своєю чергою, головний операційний директор Ліам Вілсон уточнив, що його компанія зосередилася на штатах Огайо та Пенсільванії, щоб визначити, які моделі ASIC працюють найкраще, перш ніж замовляти їх оптом.

Новий майданчик доповнить до наявної потужності 240 МВт, яку вже має Mawson. Мета компанії – забезпечити збільшення хешрейту, що розгортається, до 1,0 EH/s.

Ситуація на ринку

Публічні майнінгові компанії, для яких 2022 рік був надто складним, тепер налаштовані відвоювати позиції. На початку 2023 року ціна акцій майже десятка компаній коливалася нижче одного долара. У цьому списку опинився і Mawson, його акції торгувалися по 28 центів. Загальне падіння капіталізації майнінгових компаній становило понад 80%.

Однак завдяки збільшенню курсу біткоїна акції майнінгових компаній відновили зростання.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Що думають аналітики

Багато експертів вважають, що майнінгові компанії мають потенціал, який сприятиме подальшому подорожчанню їхніх акцій. Зокрема, Джаран Меллеруд зазначив, що BTC може додати ще близько 40% і досягти приблизно $42 000 до кінця 2023 року.

За таких розкладів акції публічних майнерів злетять мінімум на 50%, а п'ятірка лідерів галузі досягне показників у 150%.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024