CleanSpark купила партію майнерів за $145 млн

CleanSpark купила партію майнерів за $145 млн

Завдяки покупці її обчислювальні потужності подвояться вже до кінця року.

Публічна майнінгова компанія CleanSpark вирішила придбати 45 000 нових «асіків» моделі Antminer S19 XP на суму $144,9 млн. Про це повідомляється на її офіційному сайті.

У компанії очікують, що після того, як до кінця вересня виробник доставить усі пристрої, обчислювальна потужність обладнання CleanSpark збільшиться на 95%.

Компанія встановить усі придбані майнери на своєму підприємстві в Сандерсвіллі, штат Джорджія. Пристрої під’єднають кількома партіями одразу після їх надходження. Очікується, що всі «асіки» будуть цілком готові до роботи до кінця року.

«Оскільки наближається халвінг, наша увага до операційної ефективності, до наших технічних знань і нашої стратегії керування фінансами відіграватиме вирішальну роль у зміцненні позицій CleanSpark серед провідних компаній з видобутку біткоїнів у США», – заявив генеральний директор CleanSpark Зак Бредфорд.

Що таке CleanSpark

CleanSpark є передовою компанією, що спеціалізується на розробленні та впровадженні рішень для ефективного використання енергії в галузі майнінгу. Головна мета компанії полягає в тому, щоб надати клієнтам інноваційні технології, які дозволять знизити енергоспоживання, зменшити вплив на довкілля та підвищити продуктивність.

CleanSpark активно використовує відновлювані джерела енергії, такі як сонячна та вітрова енергія, для забезпечення екологічно чистого й економічно ефективного майнінгу. На низьковуглецеві джерела енергії припадає 90% її енергетичного балансу.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попередні покупки

Наприкінці лютого CleanSpark придбала у виробника майнерів Bitmain 20 000 нових пристроїв Antminer S19j Pro+.

Виробник надав знижку у 25%, тому CleanSpark заплатила за ASIC-майнери $32,3 млн замість $43,6 млн. Повністю замовлення має бути виконане до кінця травня.

Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Лише комісії за транзакції принесли їм понад $120 млн. Володимир Гришенко 02 червня 2023