CleanSpark придбала 20 000 біткоїн-майнерів

CleanSpark придбала 20 000 біткоїн-майнерів

Майнінгові потужності компанії збільшаться на 37%.

Майнінгова компанія CleanSpark придбала у виробника майнерів Bitmain 20 000 нових пристроїв Antminer S19j Pro+. Про це повідомляється на її офіційному сайті.

Виробник надав знижку у 25%, тому CleanSpark заплатила за ASIC-майнери $32,3 млн замість $43,6 млн.

«Pro+ більш енергоефективний і на 22% продуктивніший, ніж популярна модель Antminer S19j Pro, і поставлятиметься партіями», – сказано в повідомленні.

Перші поставки пристроїв розпочнуться вже наступного місяця. Повністю замовлення має бути виконано до кінця травня.

Нові майнери збільшать хешрейт CleanSpark на 2,44 EH/s – до 9 EH/s. Таким чином, приріст потужності обладнання компанії становитиме 37%.

Які ще компанії зараз купують майнери

Майнінгова компанія Iris Energy нещодавно придбала 44 000 нових ASIC-майнерів, завдяки чому хешрейт її обладнання збільшиться з 2 EH/s до 5,5 EH/s.

У межах розширення бізнесу компанія вирішила придбати 44 000 майнерів Bitmain Antminer S19j Pro. Максимальний хешрейт такого пристрою сягає 100 Тх/с.

За словами генерального директора Iris Energy Деніела Робертса, купівля обладнання «стала важливою віхою для компанії», особливо з огляду на кризу на ринку.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Злиття на ринку

Майнінгові компанії Hut 8 та US Bitcoin на початку лютого домовилися про злиття та створення нової структури під назвою Hut 8 Corp.

Сумарний хешрейт нової компанії досягне 5,6 EH/s з доступом до потужності 825 МВт на шести об'єктах. Однак угоду ще мають схвалити регулятори, суд та акціонери. Ймовірно, це станеться у другому кварталі 2023 року.

Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023