Майнінг врятував від банкрутства найстаріший національний парк Африки

Майнінг врятував від банкрутства найстаріший національний парк Африки

Через коронавірус парк Вірунга майже втратив заробіток.

Національний парк Вірунга у Демократичній Республіці Конго став першим парком у світі, де майнять біткоїни. Про це повідомляє Cointelegraph.

Вірунга – один із найстаріших національних парків у Африці. Він розташований біля кордону з Угандою та має площу 7800 кв. км.

Проте останніми роками парк опинився на межі виживання. Спалах лихоманки Ебола, напади повстанців, фінансові труднощі та нестача персоналу – лише частина негараздів, які ледь не спричинили його зникнення.

Парк Вірунга заробляв переважно на туристах, проте через пандемію коронавірусу та тривалі обмеження він майже втратив доходи.

Розв’язанням проблеми став Біткоїн. CEO компанії Big Block Green Services Себастьян Гуспіллу вмовив директора парку Еммануеля де Меродо використати доступні природні ресурси для майнінгу.

Майнінг врятував від банкрутства найстаріший національний парк Африки
Майнінгова ферма у парку Вірунга. Джерело: Cointelegraph

На території Вірунги встановили 10 контейнерів, у кожен з яких помістили від 250 до 500 установок. Акцент вирішили робити на «зелений» майнінг. Тому ферму під'єднали до ГЕС, що розташована на території заповідника.

«У результаті майнінг біткоїнів врятував парк від банкрутства», – розповів Гуспіллу.

Встановити обладнання та запустити ферму вдалося у 2020 році. У вересні парк уже здобув свої перші монети. Особливо успішним став 2021 рік. Інколи парку вдавалося видобувати по $150 000 у біткоїнах на місяць.

Попри ведмежий ринок, учасники проєкту вважають його успішним – ферма вже практично окупилася, а майнінг Біткоїна має безліч перспектив.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Яка зараз складність майнінгу

Після чергового перерахунку складність майнінгу Біткоїна досягла 39,35 Т, що майже на 5% більше за показники двотижневої давності.

При цьому шехрейт мережі становить 294,98 EH/s. Зростання цих показників обумовлено збільшенням вартості BTC. Це, своєю чергою, призводить до підключення нового майнінгового обладнання, оскільки видобуток біткоїнів стає дедалі вигіднішим.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023