Хешрейт Біткоїна оновив максимум

Хешрейт Біткоїна оновив максимум

Водночас резерви майнерів продовжують знижуватися.

Середній хешрейт у мережі Біткоїна перевищив 300 EH/s, встановивши новий історичний максимум у 321 EH/s. Про це повідомляє аналітична майнінгова компанія Braiins з посиланням на дані блокчейну.

Мережа Біткоїна відновлюється після певної корекції, що була викликана колапсом біржі FTX та складними погодними умовами у США. Наразі майже всі майнери відновили свою повноцінну роботу, що сприяє зростанню складності видобутку.

Хешрейт Біткоїна оновив максимум
Динаміка хешрейту Біткоїна. Джерело: MiningPoolStats

Водночас зростання ринкової вартості BTC на 38% від початку року дозволяє досягти прибутковості для більшості майнерів, що стимулює додаткові інвестиції у видобуток біткоїнів.

Резерви майнерів

Після незначного зростання обсягу резервів майнерів на початку року, вони продовжують знижуватися. Наразі досягнуто мінімуму з грудня 2021 року – 1,8 млн BTC. Майнери фіксують прибуток для забезпечення більшої фінансової стабільності.

Проте у разі продовження позитивного тренду головного цифрового активу більша частина публічних майнерів матиме змогу повернутися до накопичення монет. Поточна ситуація типова для післякризових періодів на ринку.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Акції майнерів

Учасники фондового ринку позитивно відреагували на зростання прибутковості майнерів та курсу BTC відносно долара США. Акції провідних публічних майнінгових компаній зросли у кілька разів. Серед лідерів можна виділити: Bitfarms (+155%), Marathon Digital (+146%) та Hut8 (+116%).

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023