Хешрейт Біткоїна оновив максимум

Хешрейт Біткоїна оновив максимум

Водночас резерви майнерів продовжують знижуватися.

Середній хешрейт у мережі Біткоїна перевищив 300 EH/s, встановивши новий історичний максимум у 321 EH/s. Про це повідомляє аналітична майнінгова компанія Braiins з посиланням на дані блокчейну.

Мережа Біткоїна відновлюється після певної корекції, що була викликана колапсом біржі FTX та складними погодними умовами у США. Наразі майже всі майнери відновили свою повноцінну роботу, що сприяє зростанню складності видобутку.

Хешрейт Біткоїна оновив максимум
Динаміка хешрейту Біткоїна. Джерело: MiningPoolStats

Водночас зростання ринкової вартості BTC на 38% від початку року дозволяє досягти прибутковості для більшості майнерів, що стимулює додаткові інвестиції у видобуток біткоїнів.

Резерви майнерів

Після незначного зростання обсягу резервів майнерів на початку року, вони продовжують знижуватися. Наразі досягнуто мінімуму з грудня 2021 року – 1,8 млн BTC. Майнери фіксують прибуток для забезпечення більшої фінансової стабільності.

Проте у разі продовження позитивного тренду головного цифрового активу більша частина публічних майнерів матиме змогу повернутися до накопичення монет. Поточна ситуація типова для післякризових періодів на ринку.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Акції майнерів

Учасники фондового ринку позитивно відреагували на зростання прибутковості майнерів та курсу BTC відносно долара США. Акції провідних публічних майнінгових компаній зросли у кілька разів. Серед лідерів можна виділити: Bitfarms (+155%), Marathon Digital (+146%) та Hut8 (+116%).

Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами. Дмитро Харьков 05 грудня 2023