Майнери більше не розпродають запаси BTC

Майнери більше не розпродають запаси BTC

Після періоду активного продажу біткоїнів майнери перейшли до накопичення монет.

Вперше з вересня 2022 року чистий баланс майнерів став позитивним, тобто вони знову стали накопичувати BTC. Про це свідчать дані аналітичного сервісу Glassnode.

Від початку року майнери додали біля 5000 BTC до своїх резервів, таким чином вимушений розпродаж монет завершено. У разі якщо ця тенденція триватиме й наступними тижнями, можна буде стверджувати про закінчення капітуляції майнерів під час цього ведмежого циклу.

Майнери більше не розпродають запаси BTC
Чистий баланс резервів майнерів. Джерело: Glassnode

Капітуляція майнерів досягла свого максимуму у другій половині листопада як наслідок колапсу FTX та нової хвилі падіння вартості BTC. Великий майнер Core Scientific оголосив про банкрутство, а Argo Blockchain намагається його уникнути шляхом продажу обладнання.

Структура переказів у мережі

Останнім часом також відбуваються значні зміни у структурі переказів власників BTC. Зокрема сукупна частка великих переказів у $10 млн та більше впала з 42,8% до 19% від загального обсягу трансферів у блокчейні Біткоїна.

Останніми днями невеликі транзакції визначають основний попит і позитивну динаміку вартості BTC. Зниження обсягів великих транзакцій також пов’язане із закінченням капітуляції майнерів та примусовим розпродажем монет інституційними інвесторами.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Складність майнінгу

Після чергового перерахунку складність майнінгу в січні знизилася на 3,6% до 34,1 Т. Таким чином, собівартість видобутку може також скорегуватися, що покращує фінансовий стан майнерів. У той самий час складність майнінгу залишається на 40% вищою за показники минулого року.

Goldman Sachs назвав біткоїн активом року Goldman Sachs назвав біткоїн активом року Біткоїн випередив за прибутковістю всі традиційні інвестиційні активи. Євген Комчук 20 березня 2023
Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes Шахраї отримали віддалений доступ до гарячих гаманців користувачів. Дмитро Харьков 20 березня 2023
Coinbase хоче відкрити нову біржу Coinbase хоче відкрити нову біржу Нова платформа працюватиме за межами США, зосередившись на глобальних клієнтах. Євген Комчук 20 березня 2023