Майнери більше не розпродають запаси BTC

Майнери більше не розпродають запаси BTC

Після періоду активного продажу біткоїнів майнери перейшли до накопичення монет.

Вперше з вересня 2022 року чистий баланс майнерів став позитивним, тобто вони знову стали накопичувати BTC. Про це свідчать дані аналітичного сервісу Glassnode.

Від початку року майнери додали біля 5000 BTC до своїх резервів, таким чином вимушений розпродаж монет завершено. У разі якщо ця тенденція триватиме й наступними тижнями, можна буде стверджувати про закінчення капітуляції майнерів під час цього ведмежого циклу.

Майнери більше не розпродають запаси BTC
Чистий баланс резервів майнерів. Джерело: Glassnode

Капітуляція майнерів досягла свого максимуму у другій половині листопада як наслідок колапсу FTX та нової хвилі падіння вартості BTC. Великий майнер Core Scientific оголосив про банкрутство, а Argo Blockchain намагається його уникнути шляхом продажу обладнання.

Структура переказів у мережі

Останнім часом також відбуваються значні зміни у структурі переказів власників BTC. Зокрема сукупна частка великих переказів у $10 млн та більше впала з 42,8% до 19% від загального обсягу трансферів у блокчейні Біткоїна.

Останніми днями невеликі транзакції визначають основний попит і позитивну динаміку вартості BTC. Зниження обсягів великих транзакцій також пов’язане із закінченням капітуляції майнерів та примусовим розпродажем монет інституційними інвесторами.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Складність майнінгу

Після чергового перерахунку складність майнінгу в січні знизилася на 3,6% до 34,1 Т. Таким чином, собівартість видобутку може також скорегуватися, що покращує фінансовий стан майнерів. У той самий час складність майнінгу залишається на 40% вищою за показники минулого року.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023