Найбільш нещасливі робітники індустрії працюють на біржах

Найбільш нещасливі робітники індустрії працюють на біржах

Binance та Coinbase не можуть створити гідні умови для роботи та розвитку своїх команд.

Співробітники централізованих бірж Binance та Coinbase залишаються серед найбільш незадоволених своєю роботою працівників в індустрії. Про це повідомляє Cointelegraph із посиланням на дані платформи Glassdoor.

Згідно з результатами дослідження, представники бірж Binance, Coinbase та Gemini переважно незадоволені умовами праці. Лише Kraken серед централізованих бірж показала результати вище за середні в індустрії.

Найбільш нещасливі робітники індустрії працюють на біржах
Сприйняття роботи працівниками індустрії. Джерело: Cointelegraph.

Менеджмент Binance прокоментував низький рівень задоволення умовами праці та мікрокліматом у команді «жорсткою корпоративною культурою». Проте невідомо, чи будуть вноситись якісь зміни з огляду на поточну ситуацію.

Методологія аналізу

Аналітики класифікували 27 найбільших компаній за капіталізацією з індустрії цифрових активів відповідно до темпів зростання бізнесу та ступеня задоволення працівників. За основу дослідження взяли відгуки співробітників, розміщені на спеціалізованому сайті Glassdoor.

Хоча сприйняття умов праці та перспектив є досить суб’єктивним, сукупна вибірка даних є репрезентативною. Зокрема для визначення середнього показника було проаналізовано понад 1200 відгуків працівників Binance.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Проблеми Binance та Coinbase

Біржі Binance та Coinbase також потерпають від регуляторного тиску. Зокрема Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) звинувачує їх у торгівлі незареєстрованими цінними паперами. Низка європейських країн також відкликали дозволи Binance на операції з цифровими активами у відповідних юрисдикціях.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024