Білий дім представив економічний звіт про біткоїн

Білий дім представив економічний звіт про біткоїн

Адміністрація президента США не взяла до уваги фундаментальні показники біткоїна, які роблять його цінним.

Білий дім представив велику «Економічну доповідь президента», в якій є розділ під назвою «Цифрові активи: переосмислення економічних принципів». У цьому розділі докладно описується біткоїн, його функціональність і «можливі переваги», пише Bitcoin Magazine.

Розділ «Як працює біткоїн?»

У цьому розділі йдеться про те, що «однією з передбачуваних переваг криптоактивів, таких як біткоїн, є хеджування інфляції. Це означає, що їхня вартість залишається стабільною в міру її зростання. Але під час її зростання в другій половині 2021 року і 2022 року ціни на криптоактиви впали, довівши, що вони в кращому разі є неефективним хеджем від інфляції».

Хедж (або хеджування) – стратегія, яка спрямована на пом'якшення ризиків, пов'язаних зі зміною цін.

Утім, інфляція на бичачому ринку 2020-2021 не завадила біткоїну досягти історичного максимуму в $69 000. Біткоїн, як і раніше, слугує резервною валютою для жителів країн із високою інфляцією.

Однією з найбільших помилок у звіті є твердження, що «попри перехід Ethereum на Proof-of-Stake, Біткоїн не оголосив про плани щодо аналогічної зміни».

У Біткоїні просто немає жодного керівного органу, який міг би ухвалити таке рішення, оскільки ця система повністю децентралізована.

Розділ про криптовалюти

У цьому розділі адміністрація стверджує, що з «економічного погляду криптовалюти не є ефективною альтернативою долара США».

Білий дім також наполягає на тому, що біткоїн не є належним засобом обміну через невелику кількість організацій, які приймають його як оплату.

Однак, щодня навколо екосистеми Біткоїна створюються нові ринки, продукти та підприємства. Сальвадор зробив біткоїн законним платіжним засобом і рік потому бачить позитивні результати свого вибору, включно зі зростанням туризму та експорту.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Чому лише Біткоїн може повернути фінансову свободу

Нещодавно Макс Кейдун, контрибютор Hodl Hodl, описав ключові концепції Біткоїна, включно із суверенністю, захистом, мобільністю та анонімністю. Вiн відмітив, що Біткоїн суттєво полегшує шлях до повного особистого суверенітету.

Але фіатна система переслідує абсолютно протилежні цілі: від нескінченного друку грошей до абсолютного контролю. Тому жоден уряд добровільно не захоче втратити контроль над грошима.

Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Лише комісії за транзакції принесли їм понад $120 млн. Володимир Гришенко 02 червня 2023