У Сальвадорі туризм зріс на 95% завдяки Біткоїну

У Сальвадорі туризм зріс на 95% завдяки Біткоїну

У країні часто проходять Біткоїн-конференції, а багато магазинів приймають BTC.

Завдяки легалізації біткоїна туристичний сектор Сальвадору збільшився на 95%. Про це розповів президент країни Наїб Букеле.

За його словами, прийняття біткоїна як законного платіжного засобу зробило Сальвадор набагато привабливішим для туристів і загалом покращило стан економіки.

У багатьох магазинах Сальвадору можна розплатитися за товари за допомогою BTC, що зацікавлює Біткоїн-ентузіастів. Крім цього, у Сальвадорі часто організовують Біткоїн-конференції. Це, своєю чергою, позитивно позначається на потоці інвестицій у країну.

Букеле вважає, що Біткоїн провів «ребрендинг» Сальвадору. І якщо раніше ця держава була однією з найнебезпечніших у світі, то зараз вона сприймається як Біткоїн-хаб.

Президент Сальвадору також розкритикував дії центральних банків, звинувативши їх у знеціненні багатства людей та знищенні їхніх заощаджень. На його думку, споживачі у західному світі вже зрозуміли, що мати справу з централізованими фінансовими установами недоцільно, і незабаром переорієнтуються на сектор DeFi.

Він похвалив Біткоїн за його глобальне поширення та здатність виправити економічну несправедливість, заявивши, що він популярний навіть у країнах, де влада заборонила його використання.

Сальвадор відкриває посольства Біткоїна

У лютому стало відомо, що Сальвадор планує відкрити посольство Біткоїна в американському штаті Техас.

Це буде друге таке «посольство» країни, перше Сальвадор відкрив у швейцарському Лугано.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Статус біткоїна у Сальвадорі

Сальвадор був першою державою, яка визнала біткоїн законним платіжним засобом. Міжнародний валютний фонд раніше попереджав Сальвадор про небезпеку використання біткоїна в платежах, але змушений був визнати, що ці ризики не виправдалися.

Проте у МВФ продовжують наполягати, що Сальвадору слід уникати фінансування покупок біткоїна за допомогою випуску токенізованих цінних паперів, оскільки це несе фіскальні ризики.

Gemini встигла вивести $282 млн напередодні банкрутства Genesis Gemini встигла вивести $282 млн напередодні банкрутства Genesis Представники біржі пояснили це тим, що занепокоєні через ситуацію з TerraUSD. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Курс біткоїна за тиждень: подолано $27 000 Курс біткоїна за тиждень: подолано $27 000 Головний цифровий актив продовжує помірне, але впевнене зростання. Дмитро Харьков 29 вересня 2023
SEC відклала розгляд низки заявок на біткоїн-ETF SEC відклала розгляд низки заявок на біткоїн-ETF Комісія вирішила перенести на січень рішення за заявками від BlackRock, Invesco, Bitwise та Valkyrie. Володимир Гришенко 29 вересня 2023