У Сальвадорі туризм зріс на 95% завдяки Біткоїну

У Сальвадорі туризм зріс на 95% завдяки Біткоїну

У країні часто проходять Біткоїн-конференції, а багато магазинів приймають BTC.

Завдяки легалізації біткоїна туристичний сектор Сальвадору збільшився на 95%. Про це розповів президент країни Наїб Букеле.

За його словами, прийняття біткоїна як законного платіжного засобу зробило Сальвадор набагато привабливішим для туристів і загалом покращило стан економіки.

У багатьох магазинах Сальвадору можна розплатитися за товари за допомогою BTC, що зацікавлює Біткоїн-ентузіастів. Крім цього, у Сальвадорі часто організовують Біткоїн-конференції. Це, своєю чергою, позитивно позначається на потоці інвестицій у країну.

Букеле вважає, що Біткоїн провів «ребрендинг» Сальвадору. І якщо раніше ця держава була однією з найнебезпечніших у світі, то зараз вона сприймається як Біткоїн-хаб.

Президент Сальвадору також розкритикував дії центральних банків, звинувативши їх у знеціненні багатства людей та знищенні їхніх заощаджень. На його думку, споживачі у західному світі вже зрозуміли, що мати справу з централізованими фінансовими установами недоцільно, і незабаром переорієнтуються на сектор DeFi.

Він похвалив Біткоїн за його глобальне поширення та здатність виправити економічну несправедливість, заявивши, що він популярний навіть у країнах, де влада заборонила його використання.

Сальвадор відкриває посольства Біткоїна

У лютому стало відомо, що Сальвадор планує відкрити посольство Біткоїна в американському штаті Техас.

Це буде друге таке «посольство» країни, перше Сальвадор відкрив у швейцарському Лугано.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Статус біткоїна у Сальвадорі

Сальвадор був першою державою, яка визнала біткоїн законним платіжним засобом. Міжнародний валютний фонд раніше попереджав Сальвадор про небезпеку використання біткоїна в платежах, але змушений був визнати, що ці ризики не виправдалися.

Проте у МВФ продовжують наполягати, що Сальвадору слід уникати фінансування покупок біткоїна за допомогою випуску токенізованих цінних паперів, оскільки це несе фіскальні ризики.

NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023
Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023