Курс BTC зростає після підвищення ставки ФРС

Курс BTC зростає після підвищення ставки ФРС

Базова процентна ставка ФРС збільшилась на 25 б. п.

Федеральна резервна система (ФРС) США підвищила базову процентну ставку на 25 б. п., на що біткоїн відреагував зростанням курсу. Про це повідомляє CNBC.

Наразі базова процентна ставка досягла діапазону 4,5-4,75%, що є максимумом з 2017 року. Водночас підвищення базової ставки на 25 б. п. виявилося мінімальним порівняно з попередніми раундами підвищення у 50 та 75 б. п. відповідно.

Курс BTC зростає після підвищення ставки ФРС
Курс BTC/USD (29 січня – 2 лютого 2023 р.). Джерело: TradingView

Перед рішенням ФРС біткоїн торгувався на рівні приблизно в $23 000. Трейдери та інвестори оптимістично відреагували на уповільнення темпів зростання процентних ставок на ринку, що може означати поступовий перехід від стримувальної до стимулюючої грошово-кредитної політики регулятора. Курс BTC короткостроково перевищував $24 000, а зараз складає $23 700.

Риторика Пауелла

Голова ФРС Джером Пауелл проголосив плани щодо продовження підвищення ставок у найближчому майбутньому. Він зазначає, що регулятор прагне досягти подальшого зниження темпів інфляції до цільового рівня у 2%.

Ринок ф’ючерсів демонструє, що інвестори очікують на ще одне підвищення ставки на 25 б. п. на наступному засіданні. Проте після досягнення максимуму процентні ставки мають змінити тренд на зниження вже до кінця року.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як ФРС впливає на процентні ставки

Центробанки можуть безпосередньо регулювати обсяг грошової маси шляхом зміни рівня процентних ставок. Таким чином ліквідність може спрямовуватися на придбання високоризикових активів. Проте у довгостроковому періоді такий регуляторний вплив не впливає на систематичне зростання курсу BTC.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024