У Сальвадорі схвалили випуск біткоїн-облігацій

У Сальвадорі схвалили випуск біткоїн-облігацій

Новий закон дозволяє випуск біткоїн-бондів на суму в $1 млрд.

Парламент Сальвадору ухвалив закон, який дозволяє випуск облігацій, що забезпечені BTC. Закон «Про страхування цифрових активів» передбачає випуск цінних паперів на основі біткоїна на загальну суму в $1 млрд, повідомляє The Wall Street Journal.

Під час голосування депутати 62 голосами підтримали законопроєкт, і лише 16 були проти. Президент країни Наїб Букеле активно просував цю ініціативу, і її підтримали представники його партії «Нові ідеї», що становлять більшість у законодавчому органі Сальвадору.

У Сальвадорі схвалили випуск біткоїн-облігацій
Парламент Сальвадору. Джерело: Prensa Latina

Закон також передбачає створення державної агенції, що буде регулювати торгівлю цінними паперами, що забезпечені цифровими активами, та ставить собі за мету захист прав покупців таких бондів.

Плани з залучення фінансування

Закон «Про страхування цифрових активів» дозволяє уряду Сальвадору реалізувати продаж біткоїн-облігацій на загальну суму в $1 млрд. Таким чином держава намагається забезпечити надходження фінансових ресурсів у неінфляційний спосіб.

Наразі співробітництво Сальвадору з МВФ та іншими міжнародними організаціями залишається мінімальним через їхнє негативне ставлення до надання біткоїну статусу законного платіжного засобу в країні.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Акумулювання BTC у Сальвадорі

За сприяння Президента Наїба Букеле накопичення біткоїна стало державною стратегією. Починаючи з 18 листопада уряд купує по 1 BTC щодня. Загальні резерви головного цифрового активу в країні складають понад 2400 BTC, і активне акумулювання монет продовжується попри ведмежий ринок.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023