«Академія Сейлора» за рік випустила 16 000 біткоїнерів

«Академія Сейлора» за рік випустила 16 000 біткоїнерів

Курс про Біткоїн виявився одним із найпопулярніших.

За підсумками 2022 року 16 261 студент пройшов онлайн-курс «Біткоїн для всіх» в «Академії Сейлора» (Saylor Academy). Про це повідомив у Twitter засновник академії та компанії MicroStrategy Майкл Сейлор.

За його словами, до Топ-3 найпопулярніших курсів серед студентів увійшли англійська мова, «Біткоїн для всіх» та курс з комп’ютерних наук. На початку 2023 року усі випускники отримали сертифікати «Академії Сейлора» з підписом засновника.

«Академія Сейлора» за рік випустила 16 000 біткоїнерів
Курс «Біткоїн для всіх». Джерело: Saylor Academy.

Курс про Біткоїн є інноваційним та добровільним до вивчення. Тому його популярність свідчить про зростання інтересу до Біткоїна у всьому світі.

Структура курсу

«Біткоїн для всіх» складається з п’яти модулів: «Економіка Біткоїна», «Інвестиції у біткоїн», «Історія та філософія Біткоїна», «Технологія Біткоїна» та «Практичне використання Біткоїна».

Курс намагається досягти оптимального балансу між теоретичними знаннями про Біткоїн та їхнім застосуванням при використанні блокчейну або Lightning Network. Студенти також отримують знання про алгоритм консенсусу Proof-of-Work та переваги BTC порівняно з іншими цифровими активами.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Навчання Біткоїну та блокчейну в Україні

Біткоїн-освіта також стрімко розвивається в Україні. Зокрема Міністерство цифрової трансформації України анонсувало курси, присвячені Біткоїну та технології блокчейн. Під час навчання планують розглянути питання історії грошей, майнінгу, Proof-of-Work, кібербезпеки тощо. Раніше магістерську програму з цього напряму представили у Києво-Могилянській академії.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023