Біткоїн залишається лідером за запитами в Google

Біткоїн залишається лідером за запитами в Google

На слово «Біткоїн» щомісяця припадає понад 28 млн запитів.

У 2022 році Біткоїн був лідером з пошукових запитів у Google серед усіх цифрових валют. Про це повідомляє сайт In Bitcoin We Trust.

Згідно з аналізом даних Google Trends, у 2022 році на слово «Біткоїн» припадало 28,4 млн запитів щомісяця. Рівень інтересу до Біткоїна в рази більший, ніж до будь-яких криптовалют.

«Біткоїн утримує лідерство у цьому рейтингу з моменту його появи у 2009 році. Нескладно передбачити, хто залишиться на вершині рейтингу, що дає гарне уявлення про інтерес широкого загалу», – сказано у повідомленні.

На рівень інтересу до Біткоїна не вплинуло те, що 2022 рік був складним для індустрії. Він залишається найпопулярнішим цифровим активом, попри крахи FTX, Terra та Celsius Network.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Які ще індикатори популярності Біткоїна

Також важливим показником зростання чи падіння популярності Біткоїна є Індекс жадібності та страху.

Цей індекс аналізує настрої інвесторів, трейдерів і користувачів щодо Біткоїна. Він вимірює дві основні емоції, які керують інвесторами на ринку і впливають на те, скільки вони готові платити за актив.

На сьогодні Індекс жадібності та страху досяг позначки 26. Хоча поточний рівень все ще характеризується як «страх», позитивна динаміка ілюструє зміни у сприйнятті інвесторів потенційних інвестицій у біткоїн.

NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023
Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023