Біткоїн залишається лідером за запитами в Google

Біткоїн залишається лідером за запитами в Google

На слово «Біткоїн» щомісяця припадає понад 28 млн запитів.

У 2022 році Біткоїн був лідером з пошукових запитів у Google серед усіх цифрових валют. Про це повідомляє сайт In Bitcoin We Trust.

Згідно з аналізом даних Google Trends, у 2022 році на слово «Біткоїн» припадало 28,4 млн запитів щомісяця. Рівень інтересу до Біткоїна в рази більший, ніж до будь-яких криптовалют.

«Біткоїн утримує лідерство у цьому рейтингу з моменту його появи у 2009 році. Нескладно передбачити, хто залишиться на вершині рейтингу, що дає гарне уявлення про інтерес широкого загалу», – сказано у повідомленні.

На рівень інтересу до Біткоїна не вплинуло те, що 2022 рік був складним для індустрії. Він залишається найпопулярнішим цифровим активом, попри крахи FTX, Terra та Celsius Network.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Які ще індикатори популярності Біткоїна

Також важливим показником зростання чи падіння популярності Біткоїна є Індекс жадібності та страху.

Цей індекс аналізує настрої інвесторів, трейдерів і користувачів щодо Біткоїна. Він вимірює дві основні емоції, які керують інвесторами на ринку і впливають на те, скільки вони готові платити за актив.

На сьогодні Індекс жадібності та страху досяг позначки 26. Хоча поточний рівень все ще характеризується як «страх», позитивна динаміка ілюструє зміни у сприйнятті інвесторів потенційних інвестицій у біткоїн.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023