Індекс жадібності та страху свідчить про зростання довіри до Біткоїна

Індекс жадібності та страху свідчить про зростання довіри до Біткоїна

Інвестори стають все більш відкритими до вкладень у BTC.

Станом на сьогодні Індекс жадібності та страху досяг позначки 26, що вище показників минулого тижня (22) та місяця (також 22). Про це свідчать дані порталу Alternative, який розраховує цей індекс.

Значення індексу продовжують впевнено зростати протягом тижня. Хоча поточний рівень все ще характеризується як «страх», позитивна динаміка ілюструє зміни у сприйнятті інвесторів потенційних інвестицій у біткоїн.

Індекс жадібності та страху: історична перспектива. Джерело: Alternative
Індекс жадібності та страху: історична перспектива. Джерело: Alternative

Цей прогрес також важливий через те, що він дозволив покинути зону «надзвичайного страху», що відповідає значенням індексу на рівні 25 і нижче. Помірне зростання ринкової вартості BTC та хешрейту попри ведмежий ринок сприяють позитивному сприйняттю актива серед інвесторів останніми тижнями.

Що таке Індекс жадібності та страху Біткоїна

Цей індекс аналізує настрої інвесторів, трейдерів та користувачів щодо Біткоїна. Він вимірює дві основні емоції, що керують інвесторами на ринку і впливають на те, скільки вони готові платити за актив.

Fear & Greed Index формується на основі низки показників: рівня волатильності BTC та його домінування, обсягу торгів, аналізу соціальних мереж, опитувань, а також пошукових запитів.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Індекс жадібності та страху – один із показників, які варто брати до уваги для визначення оптимальних точок входу та виходу з ринку.

Краща динаміка за технологічні компанії

Протягом попередніх місяців біткоїн демонстрував значну кореляцію з акціями високотехнологічних компаній. Проте курс біткоїна виявився більш стійким до регуляторного тиску, в той час, як Apple, Google та інші технологічні гіганти втратили 9-15% своєї капіталізації за 30 днів. Тож можливо, що відбувається частковий перерозподіл капіталу з фондового ринку на користь біткоїна.

SEC завалили «біткоїн-заявками» SEC завалили «біткоїн-заявками» За місяць до комісії подали рекордну кількість документів, пов'язаних з BTC. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Біткоїни тепер можна переказувати через месенджери та соцмережі Біткоїни тепер можна переказувати через месенджери та соцмережі Нова функція, що дозволяє переказувати BTC за посиланням, з'явилася в гаманці Coinbase. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
На CME ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів На CME ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів Сплеск активності на Чиказькій товарній біржі відбувається на тлі зростання курсу біткоїна. Володимир Гришенко 06 грудня 2023