Біткоїн виявився стійкішим до регуляторного тиску, ніж Apple та Google

Біткоїн виявився стійкішим до регуляторного тиску, ніж Apple та Google

Курс біткоїна перебуває у боковому тренді, у той час як акції Apple та Google падають у ціні.

Попри підвищення ставок Федеральною резервною системою США (ФРС), курс біткоїна коливається у межах 5%. Водночас акції Apple та Google за останній місяць втратили 12-15%, свідчать дані компанії TradingView.

Волатильність біткоїна за останній місяць стабілізувалася попри чергове підвищення процентних ставок ФРС на 75 б. п. А ось позиції провідних технологічних гігантів слабшають через те, що інвестори активно виводять кошти із високоризикових активів: Google втратив 13%, а Apple – 15% за 30 днів.

Динаміка курсів BTC/USD, AAPL, GOOG. Джерело: TradingView.
Динаміка курсів BTC/USD, AAPL, GOOG. Джерело: TradingView.

Лояльність ходлерів до біткоїна перевищує попит довгострокових інвесторів у технологічні компанії. Послаблення кореляції з фондовим ринком є позитивним сигналом для BTC, тому що це свідчить про сприйняття його як захисного активу під час нової фази ведмежого ринку.

Волатильність біткоїна

Наразі 30-денна волатильність біткоїна складає 65%, що є нижчим за середньоісторичний рівень для активу. Значне зростання волатильності відбулося у першій половині місяця напередодні рішення ФРС, але потім тренд змінився.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Коливання ринкової вартості BTC відбувається переважно у боковому тренді, що демонструє рівновагу між биками та ведмедями на цьому етапі. Стабілізація курсу та волатильності можуть передувати розвороту глобального тренду у наступні місяці.

Драйвери волатильності

Дані Arcane Research свідчать, що максимальна волатильність спостерігається навіть не після рішення про зміну базової облікової ставки ФРС, а під час пресконференції Джерома Павелла. Деякі трейдери не проводять операції у ці періоди, щоб уникнути потенційних збитків.

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023