Біткоїн виявився стійкішим до регуляторного тиску, ніж Apple та Google

Біткоїн виявився стійкішим до регуляторного тиску, ніж Apple та Google

Курс біткоїна перебуває у боковому тренді, у той час як акції Apple та Google падають у ціні.

Попри підвищення ставок Федеральною резервною системою США (ФРС), курс біткоїна коливається у межах 5%. Водночас акції Apple та Google за останній місяць втратили 12-15%, свідчать дані компанії TradingView.

Волатильність біткоїна за останній місяць стабілізувалася попри чергове підвищення процентних ставок ФРС на 75 б. п. А ось позиції провідних технологічних гігантів слабшають через те, що інвестори активно виводять кошти із високоризикових активів: Google втратив 13%, а Apple – 15% за 30 днів.

Динаміка курсів BTC/USD, AAPL, GOOG. Джерело: TradingView.
Динаміка курсів BTC/USD, AAPL, GOOG. Джерело: TradingView.

Лояльність ходлерів до біткоїна перевищує попит довгострокових інвесторів у технологічні компанії. Послаблення кореляції з фондовим ринком є позитивним сигналом для BTC, тому що це свідчить про сприйняття його як захисного активу під час нової фази ведмежого ринку.

Волатильність біткоїна

Наразі 30-денна волатильність біткоїна складає 65%, що є нижчим за середньоісторичний рівень для активу. Значне зростання волатильності відбулося у першій половині місяця напередодні рішення ФРС, але потім тренд змінився.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Коливання ринкової вартості BTC відбувається переважно у боковому тренді, що демонструє рівновагу між биками та ведмедями на цьому етапі. Стабілізація курсу та волатильності можуть передувати розвороту глобального тренду у наступні місяці.

Драйвери волатильності

Дані Arcane Research свідчать, що максимальна волатильність спостерігається навіть не після рішення про зміну базової облікової ставки ФРС, а під час пресконференції Джерома Павелла. Деякі трейдери не проводять операції у ці періоди, щоб уникнути потенційних збитків.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024