Волатильність біткоїна зростає напередодні засідання ФРС

На ринку немає консенсусу щодо рішення регулятора про підвищення ставки.

Погодинна волатильність на ринку біткоїна перевищила 0,3%, що значно більше звичних цінових коливань у 0,1-0,15%. Про це свідчать дані аналітичної компанії Arcane Research.

Що таке волатильність

Волатильність – це коливання курсу як у сторону зростання, так і зниження, та є індикатором ринкової невизначеності. Як правило, волатильність зростає в очікуванні важливих регуляторних рішень. В цьому випадку – напередодні засідання ФРС щодо зміни базової облікової ставки.

Волатильність під час засідань ФРС. Джерело: Arcane Research.
Волатильність під час засідань ФРС. Джерело: Arcane Research.

Аналітичні дані Arcane Research свідчать, що найбільші курсові коливання відбуваються навіть не під час оголошення рішення про зміну ставок, а протягом пресконференції Голови ФРС Джерома Павелла. Основна причина полягає у тому, що Павелл також проливає світло щодо майбутньої політики ФРС, що безпосередньо впливає на стратегії трейдерів.

Засідання ФРС відбудеться сьогодні о 21:00 за Києвом, а Джером Павелл виступить о 21:30.

Що таке базова облікова ставка

Базова облікова ставка ФРС встановлює процент, за яким комерційні банки роблять позики одне одному на короткий термін (overnight). Дана ставка також визначає процентні ставки в інших операціях з комерційними банками та клієнтами (вони є вищими на величину спреду).

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Базова ставка ФРС визначає доступ інвесторів до кредитних ресурсів, а також впливає на загальний обсяг грошової маси в країні. Низькі процентні ставки дозволяють збільшити інвестиції у біткоїн за допомогою залучених коштів. Високі процентні ставки, навпаки, призводять до падіння інвестицій у такі активи. За даними аналітика Bitcoin Magazine PRO Дайлана ЛеКлера, із вірогідністю у 72% учасники ринку очікують на підвищення ставки на 75 б. п., а з вірогідністю у 28% – на 100 б. п.

Звіти про інфляцію

Звіти про інфляцію демонструють ефективність політики ФРС щодо встановлення контролю над рівнем цін в економіці. Звіт минулого тижня виявив більш високу інфляцію (8,3% річних) у порівнянні з очікуваннями експертів (8,1%). Отже, вірогідність значного підвищення ставки ФРС зростає.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024