Волатильність біткоїна зростає напередодні засідання ФРС

На ринку немає консенсусу щодо рішення регулятора про підвищення ставки.

Погодинна волатильність на ринку біткоїна перевищила 0,3%, що значно більше звичних цінових коливань у 0,1-0,15%. Про це свідчать дані аналітичної компанії Arcane Research.

Що таке волатильність

Волатильність – це коливання курсу як у сторону зростання, так і зниження, та є індикатором ринкової невизначеності. Як правило, волатильність зростає в очікуванні важливих регуляторних рішень. В цьому випадку – напередодні засідання ФРС щодо зміни базової облікової ставки.

Волатильність під час засідань ФРС. Джерело: Arcane Research.
Волатильність під час засідань ФРС. Джерело: Arcane Research.

Аналітичні дані Arcane Research свідчать, що найбільші курсові коливання відбуваються навіть не під час оголошення рішення про зміну ставок, а протягом пресконференції Голови ФРС Джерома Павелла. Основна причина полягає у тому, що Павелл також проливає світло щодо майбутньої політики ФРС, що безпосередньо впливає на стратегії трейдерів.

Засідання ФРС відбудеться сьогодні о 21:00 за Києвом, а Джером Павелл виступить о 21:30.

Що таке базова облікова ставка

Базова облікова ставка ФРС встановлює процент, за яким комерційні банки роблять позики одне одному на короткий термін (overnight). Дана ставка також визначає процентні ставки в інших операціях з комерційними банками та клієнтами (вони є вищими на величину спреду).

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Базова ставка ФРС визначає доступ інвесторів до кредитних ресурсів, а також впливає на загальний обсяг грошової маси в країні. Низькі процентні ставки дозволяють збільшити інвестиції у біткоїн за допомогою залучених коштів. Високі процентні ставки, навпаки, призводять до падіння інвестицій у такі активи. За даними аналітика Bitcoin Magazine PRO Дайлана ЛеКлера, із вірогідністю у 72% учасники ринку очікують на підвищення ставки на 75 б. п., а з вірогідністю у 28% – на 100 б. п.

Звіти про інфляцію

Звіти про інфляцію демонструють ефективність політики ФРС щодо встановлення контролю над рівнем цін в економіці. Звіт минулого тижня виявив більш високу інфляцію (8,3% річних) у порівнянні з очікуваннями експертів (8,1%). Отже, вірогідність значного підвищення ставки ФРС зростає.

NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023
Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023