Розробник боксів для майнерів судиться з конкурентом

Розробник боксів для майнерів судиться з конкурентом

Представники Digital Shovel вважають, що компанія RK Mission Critical порушила патентні зобов'язання.

Виробник майнінгових боксів Digital Shovel подав позов проти конкурента Digital Shovel Holdings Inc за порушення запатентованої технології V-Shape. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Digital Shovel повідомила, що розробила технологію V-Shape у 2018 році, отримавши відповідні патенти у 2022, 2023 і 2024 роках. Ці патенти дозволяють збільшити щільність майнерів на 30%, що дає значні операційні переваги. Згідно зі скаргою, компанія Compute North, клієнт RK Mission Critical, спочатку намагалася ліцензувати цю технологію у Digital Shovel у 2019 році, але отримала відмову. Попри це, RK Mission Critical нібито почала виробляти контейнери, які вражаюче схожі на контейнери Digital Shovel.

«Замість того, щоб чесно конкурувати, відповідачі експлуатують інноваційні технології, які Digital Shovel наполегливо розробляла і захищала за допомогою патентів», - йдеться у скарзі.

Генеральний директор Digital Shovel Скот Джонсон заявив, що, виходячи з маркетингу RK Mission Critical, вони продали приблизно 850 контейнерів, які були продані за ціною понад $200 000 за одиницю, що загалом склало близько $170 млн.

«Різноманітні майнінгові компанії використовують продукт від RK. Однак зараз ми зосереджені не на них чи інших кінцевих споживачах. Ми зосереджені на захисті нашої інтелектуальної власності від компанії, яка виробляє продукцію за нашою технологією і переманює у нас клієнтів», - сказав Джонсон.

Наразі його компанія прагне отримати компенсацію і судову заборону на подальший продаж контейнерів, що порушують авторські права.

Що таке технологія V-Shape

Технологія V-Shape — це інноваційний підхід у сфері майнінгу, який спрямований на оптимізацію розташування та охолодження пристроїв для підвищення їх ефективності та продуктивності. Згідно з цією технологією майнінгові установки розміщуються у формі «V», що дозволяє значно покращити циркуляцію повітря та ефективність систем охолодження.

Таке розташування сприяє рівномірному розподілу тепла, що зменшує ризик перегріву обладнання і підвищує його тривалість служби. Технологія V-Shape також може знизити енергоспоживання, оскільки покращена вентиляція дозволяє використовувати менш потужні системи охолодження, що, своєю чергою, знижує операційні витрати. Завдяки цим перевагам, V-Shape стає привабливим рішенням для майнінгових компаній, які прагнуть підвищити ефективність своїх операцій та зменшити екологічний вплив.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Яку продукцію ще виробляє Digital Shovel

Торік Digital Shovel розробила нове покоління модульних дата-центрів MiniPOD – S300 MiniPOD. Шляхом зниження витрат на матеріали вдалося скоротити витрати на доставлення контейнера на 60%. У новий MiniPOD інтегровані нові функції, покликані спростити обслуговування оператора та підвищити рентабельність пристрою у процесі експлуатації. Змонтувати на місці бокс зможуть двоє людей протягом чотирьох годин.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024