Digital Shovel розробила модульний дата-центр для майнерів

Digital Shovel розробила модульний дата-центр для майнерів

Завдяки оптимізації вдалося знизити вартість доставки та швидкість складання на місці.

Компанія-виробник інфраструктури для майнінгу біткоїнів Digital Shovel анонсувала нове покоління модульних дата-центрів MiniPOD – S300 MiniPOD. Про це вона повідомила у своєму пресрелізі.

У моделі покращено дизайн, функціональність, аспекти експлуатації та установки. Зокрема, шляхом зниження витрат на матеріали вдалося скоротити витрати на доставку контейнера на 60%. Змонтувати на місці бокс зможуть двоє людей протягом чотирьох годин.

«S300 MiniPOD є передовим рішенням у сфері майнінгу, що дозволяє клієнтам продовжувати домагатися максимальної ефективності та прибутку в будь-якому місці, де вони вирішили створити свої дата-центри», – заявив генеральний директор компанії Digital Shovel Скот Джонсон.

У новий MiniPOD інтегровані нові функції, покликані спростити обслуговування оператора та підвищити рентабельність пристрою у процесі експлуатації. Чотири вентилятори потужністю 1,1 кВт із прямим приводом сприяють збільшенню повітряного потоку. Також удосконалено двоступінчасту систему фільтрації повітря, що всмоктується, з 1-дюймовим фільтром попереднього очищення, який може бути замінений зовні корпусу POD, що дозволяє захистити майнінгові пристрої від зовнішніх забруднень.

До складу POD також входять автоматизовані блоки розподілу живлення (PDU), що дозволяють здійснювати віддалений моніторинг і керування електричними системами.

Про компанію Digital Shovel

Штаб-квартира компанії Digital Shovel знаходиться в Онтаріо, Канада. Фірма займається розробленням мобільних боксів для майнерів «під ключ», що дозволяє спростити керування майнінговими фермами.

Компанія надає послуги на ринку з 2017 року, її продукти використовуються у різних регіонах світу, зокрема у Канаді, США, Австралії, Африці та Європі.

Технологія модульних пристроїв, що пропонуються компанією, покликана надати зручні й економічно ефективні рішення для майнерів, забезпечуючи спрощений процес встановлення та можливість швидкого масштабування.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інші продукти компанії

Влітку в Digital Shovel оголосили про випуск NanoPOD – боксів, призначених для малих та середніх майнінгових підприємств.

Такий бокс займає всього два стандартні місця і має досить малу площу, щоб пролізти у двері заввишки 7 футів (213 см). Через габарити його можна використовувати як у приміщенні, так і просто неба.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024