Digital Shovel розробила бокс для майнерів

Digital Shovel розробила бокс для майнерів

Цей пристрій є компактною пропозицією компанії: він може використовуватися як на відкритому повітрі, так і всередині приміщення.

Компанія Digital Shovel, провідний виробник мобільних боксів для майнерів «під ключ» оголосила про випуск новинки NanoPOD для малих і середніх майнінгових підприємств. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

NanoPOD є найкомпактнішою та найефективнішою пропозицією компанії. Бокс займає всього два стандартних місця і має досить невелику площу, щоб просунутись у двері заввишки 7 футів (213 см). Подібно до своїх більших аналогів, міні-подам m300 і i300, NanoPOD є надійним і простим у розгортанні універсальним рішенням, яке можна використовувати як у приміщенні, так і на відкритому повітрі.

«Ми в Digital Shovel прагнемо допомогти компаніям у масштабуванні їхнього бізнесу з видобутку цифрових валют за допомогою мобільних боксів «під ключ». NanoPOD є новою ерою доступності та підвищеної безпеки для малих і середніх майнерів, і ми дуже раді представити його спільноті на Mining Disrupt у Майамі», – пояснив генеральний директор Скот Джонсон.

У NanoPOD також використовуються інтелектуальні блоки PDU, що дозволяють контролювати потужність, перемикати кожний елемент як у ручному, так і в автоматичному режимах, обладнано систему моніторингу повітря, систему керування тепловим вектором та автоматичне керування вентиляторами для ефективного регулювання температури.

Що стосується вентиляції та фільтрації, то в NanoPOD використовуються шість повітрозабірників навісного типу розміром 6-24« x 24» x 4", а також шість вентиляторів потужністю 2100 CFM. Для того, щоб підкреслити екологічну спрямованість NanoPOD, його конструкція передбачає високу здатність до рециркуляції тепла, що дозволяє частково спрямовувати вентилятори у бік будівель або теплиць, які потребують тепла. Віддалений термостат дозволяє контролювати температуру всередині конструкції та автоматично перенаправляти надлишкове тепло.

NanoPOD надає зручне рішення для малого та середнього бізнесу.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнери збираються на конференцію

Для майнінгових компаній та виробників профільного обладнання 25 липня стартувала конференція. Захід для майнерів пройде в аеропорту Маямі. На ньому будуть представлені доповіді та дискусійні панелі за участю експертів у галузі майнінгу біткоїнів, що дозволить учасникам дізнатися більше та бути в курсі останніх продуктів, стратегій і тенденцій у цій індустрії. Організатори очікують, що цього року конференцію відвідають близько 5000 осіб.

Зазначається, що серед спікерів буде і кандидат у президенти США, біткоїн-ентузіаст Роберт Кеннед-молодший.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023