В аеропорту Маямі відбудеться Біткоїн-конференція

В аеропорту Маямі відбудеться Біткоїн-конференція

На Mining Disrupt, зокрема, виступить лояльний до Біткоїна кандидат у президенти США Роберт Кеннеді – молодший.

В аеропорту Маямі з 25 по 27 липня відбудеться конференція Mining Disrupt 2023. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Засновник Mining Disrupt Майкл Круз розповів про те, як далеко просунулась конференція за останні кілька років:

«Те, що починалося як телеграм-група Mining Disrupt для майнерів понад шість років тому, перетворилося на наш перший офіційний захід у 2019 році. Дивовижний шлях! Ми дуже вдячні за підтримку».

На майбутній конференції будуть представлені доповіді та дискусійні панелі за участю експертів у галузі майнінгу біткоїнів, що дозволить учасникам дізнатися більше та бути в курсі останніх продуктів, стратегій і тенденцій у цій індустрії. Організатори очікують, що цього року конференцію відвідають близько 5000 осіб, що робить її однією з найбільших біткоїн-конференцій року.

Відомо, що одним із доповідачів на заході виступить Роберт Ф. Кеннеді – молодший, кандидат у президенти США. Раніше він також виступав на конференції Bitcoin 2023 у Маямі. З того часу політик лише посилив свою підтримку Біткоїна.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Обіцянки Роберта Кеннеді – молодшого

В одній із передвиборчих заяв Роберт Кеннеді – молодший наголосив, що має намір у разі свого обрання забезпечити долар США «твердими активами». Зокрема, на його думку, на цю роль підходять золото, срібло, платина та біткоїн. Крім того, він пообіцяв скасувати податок на приріст капіталу для власників BTC.

Кеннеді-молодший був учасником найбільшої Біткоїн-конференції Bitcoin 2023 у Маямі, після неї він придбав BTC на $250 000.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024