В аеропорту Маямі відбудеться Біткоїн-конференція

В аеропорту Маямі відбудеться Біткоїн-конференція

На Mining Disrupt, зокрема, виступить лояльний до Біткоїна кандидат у президенти США Роберт Кеннеді – молодший.

В аеропорту Маямі з 25 по 27 липня відбудеться конференція Mining Disrupt 2023. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Засновник Mining Disrupt Майкл Круз розповів про те, як далеко просунулась конференція за останні кілька років:

«Те, що починалося як телеграм-група Mining Disrupt для майнерів понад шість років тому, перетворилося на наш перший офіційний захід у 2019 році. Дивовижний шлях! Ми дуже вдячні за підтримку».

На майбутній конференції будуть представлені доповіді та дискусійні панелі за участю експертів у галузі майнінгу біткоїнів, що дозволить учасникам дізнатися більше та бути в курсі останніх продуктів, стратегій і тенденцій у цій індустрії. Організатори очікують, що цього року конференцію відвідають близько 5000 осіб, що робить її однією з найбільших біткоїн-конференцій року.

Відомо, що одним із доповідачів на заході виступить Роберт Ф. Кеннеді – молодший, кандидат у президенти США. Раніше він також виступав на конференції Bitcoin 2023 у Маямі. З того часу політик лише посилив свою підтримку Біткоїна.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Обіцянки Роберта Кеннеді – молодшого

В одній із передвиборчих заяв Роберт Кеннеді – молодший наголосив, що має намір у разі свого обрання забезпечити долар США «твердими активами». Зокрема, на його думку, на цю роль підходять золото, срібло, платина та біткоїн. Крім того, він пообіцяв скасувати податок на приріст капіталу для власників BTC.

Кеннеді-молодший був учасником найбільшої Біткоїн-конференції Bitcoin 2023 у Маямі, після неї він придбав BTC на $250 000.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023