Metaplanet продовжує купувати біткоїни

Metaplanet продовжує купувати біткоїни

Японська компанія стабільно нарощує власні BTC-резерви, користуючись періодом консолідації на ринку.

Японська інвестиційна компанія Metaplanet 1 липня повідомила, що придбала додатково 20,2 BTC. Про це йдеться у її офіційному акаунті у соцмережі Х.

Додаткові інвестиції у біткоїн склали 200 млн єн ($1,2 млн). Середня ціна купівлі становить 9,9 млн єн ($61 500) за один біткоїн. Таким чином компанія вдало скористалася періодом корекції на ринку.

Станом на 1 липня Metaplanet накопичила 161,2 BTC за середньою ціною купівлі у 10,2 млн єн ($63 300) за монету. Представники компанії повідомляли, що розглядають інвестиції у біткоїн як довгострокову стратегію для досягнення фінансової стабільності.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Про компанію Metaplanet

Діяльність Metaplanet є різноманітною, включаючи будівництво та експлуатацію готелів, операції з нерухомістю, інвестиції, дистрибуцію та консалтингові послуги. Акції компанії торгуються на Токійській фондовій біржі.

Metaplanet Inc. привернула світову увагу своїми стратегічними інвестиціями у біткоїн. Менеджмент прийняв BTC як основний резервний актив, спрямовуючи надлишковий грошовий потік на накопичення монет. Ця політика спрямована на підвищення акціонерної вартості й захист від знецінення японської єни.

Облігації для купівлі BTC

Metaplanet також оголосила про намір придбати біткоїни на суму 1 млрд єн ($6,26 млн) за рахунок коштів, отриманих від майбутнього випуску облігацій. Повідомлення призвело до миттєвого зростання ціни акцій компанії на 12,2%. Рада директорів компанії схвалила план, який передбачає випуск другої серії звичайних облігацій з гарантіями. Цінні папери матимуть річну процентну ставку 0,5% і термін погашення 25 червня 2025 року.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024