Metaplanet випустить облігації для купівлі біткоїнів

Metaplanet випустить облігації для купівлі біткоїнів

Менеджмент компанії задоволений динамікою курсу акцій після прийняття Біткоїн-стратегії.

Японська інвестиційна компанія Metaplanet Inc. оголосила про намір придбати біткоїни на суму 1 мільярд єн ($6,26 млн) за рахунок коштів, отриманих від майбутнього випуску облігацій. Про це повідомляється в офіційній заяві компанії.

Повідомлення призвело до зростання ціни акцій компанії на 12,2% у понеділок вранці. Рада директорів компанії схвалила план, який передбачає випуск другої серії звичайних облігацій з гарантіями.

Цінні папери матимуть річну процентну ставку 0,5% і термін погашення 25 червня 2025 року, а дата виплати призначена на 26 червня 2024 року. У компанії підкреслили, що кошти, залучені від випуску облігацій будуть спрямовані саме на купівлю біткоїнів.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Біткоїн-стратегія Metaplanet

Це рішення реалізується у рамках стратегії придбання біткоїнів Metaplanet. Компанія інвестувала 250 млн єн ($1,5 млн) на початку червня, в результаті чого її загальний обсяг біткоїнів склав близько 141,07 BTC.

Metaplanet активно збільшує свої біткоїн-резерви. Попередні покупки були зафіксовані 23 квітня, 10 травня та 11 червня. Позиція компанії нагадує стратегію американської компанії-розробника програмного забезпечення MicroStrategy.

Динаміка акцій компанії

Інвестори вкрай позитивно сприймають новини щодо чергового раунду купівлі монет компанією Metaplanet, навіть попри бокову корекцію на ринку BTC. Після попереднього оголошення про придбання монет акції зросли на 10%, а цього разу – ще на 12%. Біткоїн-резерви можуть стати однією з конкурентних переваг компанії у середньостроковій перспективі.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024