Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Аналітик обвалив курс BTC, новий біткоїн-гаманець від JAN3, зростання обсягу торгів на біткоїн-біржах, Майкл Сейлор обмінює акції на BTC, кількість біткоїн-банкоматів у світі зменшилася.

Курс біткоїна знизився через негативний «ETF-прогноз»

Аналітик компанії Matrixport Маркус Тілен написав, що з великою ймовірностю Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) не схвалить у січні жодну із заявок на запуск спотових біткоїн-ETF.

Через війну курс біткоїна відреагував різким падінням. Буквально за годину BTC знизився з $45 000 до $40 800. Однак незабаром почав потроху відновлюватись.

Компанія Самсона Моу презентувала біткоїн-гаманець

Компанія Самсона Моу JAN3 презентувала 3 січня новий гаманець для зберігання біткоїнів AQUA Wallet.

Реакція користувачів на AQUA була загалом позитивною. Вони оцінили функціональність гаманця, зручний інтерфейс і функцію обміну активів Liquid swapping.

Обсяг торгів на біткоїн-біржах перевищив $1 трлн

Щомісячний обсяг торгів на біткоїн-біржах у грудні перевищив $1 трлн. Цей рівень торговельним майданчикам не вдавалося подолати вже понад рік.

Серед бірж найбільший показник у Binance, на частку якої припало 39,3% обсягу торгів за місяць в еквіваленті $432,7 млрд. За нею слідувала Upbit з 8,3%, або $91,8 млрд, а потім OKX з 8%, або $87,5 млрд.

Майкл Сейлор продасть акції MicroStrategy заради покупки BTC

Глава ради директорів MicroStrategy Майкл Сейлор збирається продати акції компанії, що йому належать, на $216 млн, щоб витратити частину отриманих коштів на придбання біткоїнів.

Згідно із заявою, Сейлор розпочав цей процес 2 січня, продавши перший транш з 5000 акцій. Він заявив, що планує продавати по 5000 акцій MSTR щодня протягом наступних чотирьох місяців.

У світі встановлюють дедалі менше біткоїн-банкоматів

Кількість встановлених біткоїн-банкоматів на початок 2024 року зменшилась на 11,1% порівняно з початком 2023 року.

Найбільше зниження кількості біткоїн-банкоматів у 2023 році зафіксовано в США, де їхня кількість скоротилася на 15,4% – з 32 672 до 27 631. Однак на цю країну, як і раніше, припадає 82% усіх пристроїв у світі. Водночас Австралія, Канада, Іспанія та Польща стабільно збільшують кількість банкоматів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Акції майнерів дорожчають через Трампа, Terraform Labs виплатить $4,5 млрд штрафу, кити активно накопичують BTC, новий гаманець від Trezor, найбільший банк Бразилії дозволив біткоїн-торгівлю, канадська DeFi-компанія купує BTC,  Riot Platforms намагається поглинути Bitfarms. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Trezor представив новий гаманець Trezor представив новий гаманець Разом з пристроєм розробники презентували нову клієнтську програму Trezor Expert. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Американський майнер купив додатково ще понад 1,4 млн акцій конкурента. Володимир Гришенко 14 червня 2024