Обсяг торгів на біткоїн-біржах перевищив $1 трлн

Обсяг торгів на біткоїн-біржах перевищив $1 трлн

Найбільший місячний показник зафіксовано на біржі Binance на суму $433 млрд.

Щомісячний обсяг торгів на біткоїн-біржах у грудні перевищив $1 трлн. Цей рівень торговельним майданчикам не вдавалося подолати вже понад рік, пише The Block.

Зокрема, у грудні обсяг біржових торгів становив $1,1 трлн. Збільшення обсягу торгів на біржах в останній місяць 2023 року також стало найвищим місячним показником з травня 2022 року, коли обсяг торгів сягнув $1,35 трлн.

Серед бірж найбільший показник у Binance, на частку якої припало 39,3% обсягу торгів за місяць в еквіваленті $432,7 млрд. За нею слідувала Upbit з 8,3%, або $91,8 млрд, а потім OKX з 8%, або $87,5 млрд.

Грудневий сплеск активності, швидше за все, пов'язаний з ентузіазмом індустрії з приводу можливого схвалення спотових біткоїн-ETF, вважає директор з досліджень The Block Стівен Чжен.

«З огляду на сезон відпусток грудень історично є непоказовим місяцем для торгівлі цифровими валютами. Той факт, що місячні спотові обсяги вперше за рік перевищили $1 трлн, говорить про те, що індустрія з оптимізмом дивиться на майбутнє затвердження спотового біткоїн-ETF та відродження бичачого ринку», – аргументував свою позицію Чжен.

Що відбувається з курсом BTC

В очікуванні позитивного рішення Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) 2 січня курс біткоїна пробив позначку в $45 000. Поточний ціновий рівень востаннє спостерігався навесні 2022 року. Запуск повноцінного ринку спотових біткоїн-ETF та наближення халвінгу виступають важливими факторами бичачого ринку, що очікується у 2024–2025 роках.

За минулий рік курс BTC виріс на 156%, що свідчить про його значне оновлення від мінімумів ведмежого ринку.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Рекордний відтік біткоїнів

У грудні також було зафіксовано і рекордний відтік біткоїнів з бірж – понад 28 000 BTC на суму $1,19 млрд.

Зокрема, 27 грудня виведення коштів із централізованих торговельних майданчиків стало найбільшим одноденним відтоком у перерахунку на BTC з 14 грудня 2022 року. При цьому загальний баланс біткоїнів на гаманцях, прив'язаних до централізованих бірж, знизився до 2,3 млн BTC, що є найнижчим показником з квітня 2018 року.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024