Обсяг торгів на біткоїн-біржах перевищив $1 трлн

Обсяг торгів на біткоїн-біржах перевищив $1 трлн

Найбільший місячний показник зафіксовано на біржі Binance на суму $433 млрд.

Щомісячний обсяг торгів на біткоїн-біржах у грудні перевищив $1 трлн. Цей рівень торговельним майданчикам не вдавалося подолати вже понад рік, пише The Block.

Зокрема, у грудні обсяг біржових торгів становив $1,1 трлн. Збільшення обсягу торгів на біржах в останній місяць 2023 року також стало найвищим місячним показником з травня 2022 року, коли обсяг торгів сягнув $1,35 трлн.

Серед бірж найбільший показник у Binance, на частку якої припало 39,3% обсягу торгів за місяць в еквіваленті $432,7 млрд. За нею слідувала Upbit з 8,3%, або $91,8 млрд, а потім OKX з 8%, або $87,5 млрд.

Грудневий сплеск активності, швидше за все, пов'язаний з ентузіазмом індустрії з приводу можливого схвалення спотових біткоїн-ETF, вважає директор з досліджень The Block Стівен Чжен.

«З огляду на сезон відпусток грудень історично є непоказовим місяцем для торгівлі цифровими валютами. Той факт, що місячні спотові обсяги вперше за рік перевищили $1 трлн, говорить про те, що індустрія з оптимізмом дивиться на майбутнє затвердження спотового біткоїн-ETF та відродження бичачого ринку», – аргументував свою позицію Чжен.

Що відбувається з курсом BTC

В очікуванні позитивного рішення Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) 2 січня курс біткоїна пробив позначку в $45 000. Поточний ціновий рівень востаннє спостерігався навесні 2022 року. Запуск повноцінного ринку спотових біткоїн-ETF та наближення халвінгу виступають важливими факторами бичачого ринку, що очікується у 2024–2025 роках.

За минулий рік курс BTC виріс на 156%, що свідчить про його значне оновлення від мінімумів ведмежого ринку.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Рекордний відтік біткоїнів

У грудні також було зафіксовано і рекордний відтік біткоїнів з бірж – понад 28 000 BTC на суму $1,19 млрд.

Зокрема, 27 грудня виведення коштів із централізованих торговельних майданчиків стало найбільшим одноденним відтоком у перерахунку на BTC з 14 грудня 2022 року. При цьому загальний баланс біткоїнів на гаманцях, прив'язаних до централізованих бірж, знизився до 2,3 млн BTC, що є найнижчим показником з квітня 2018 року.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024