Компанія Самсона Моу презентувала біткоїн-гаманець

Компанія Самсона Моу презентувала біткоїн-гаманець

AQUA Wallet для полегшення транзакцій використовує технології Lightning та Liquid.

Компанія Самсона Моу JAN3 презентувала 3 січня новий гаманець для зберігання біткоїнів AQUA Wallet. Про це вона повідомила на своїй сторінці у соцмережі X.

«Ми з гордістю представляємо Aqua Bitcoin – програмне забезпечення, яке поєднує найбільші інновації в біткоїн-сфері за останні 15 років. Справжній універсальний гаманець для кожного», – йдеться у повідомленні.

Генеральний директор JAN3 Самсон Моу відзначив наполегливість своєї команди, завдяки якій вона успішно керувала кількома проєктами одночасно протягом святкового сезону та забезпечила своєчасний випуск AQUA. Новий гаманець для полегшення транзакцій використовує технології Lightning та Liquid.

Реакція користувачів на AQUA була загалом позитивною. Вони оцінили функціональність гаманця, зручний інтерфейс і функцію обміну активів Liquid swapping.

Відповідаючи на запитання щодо конфіденційності, команда AQUA заявила, що застосунок не реєструє дані користувачів і не має серверів для збору інформації.

Чим займається компанія JAN3

Самсон Моу вперше презентував компанію JAN3 на конференції Bitcoin 2022. Як він пояснив, її завдання – впровадження Біткоїн-технологій у всьому світі. Першою державою, яка уклала контракт з JAN3, став Сальвадор. Згідно з угодою Самсон Моу зобов'язався допомогти з будівництвом цифрової інфраструктури Bitcoin City в цій країні.

У грудні 2023 року JAN3 оголосила про запуск платформи JAN3 Financial, яка надаватиме торгові біткоїн-послуги, розраховані на різні державні структури, муніципалітети, публічні компанії, пенсійні та суверенні фонди, допомагаючи країнам «накопичувати біткоїни».

Що таке біткоїн-гаманці?
Що таке біткоїн-гаманці?
Біткоїн-гаманці – це апаратні продукти або програмне забезпечення, що працює на ...
Bitcoin Magazine 27 липня 2022

Які ще гаманці використовують Lightning Network

Нещодавно став підтримувати технологію LN і гаманець з брокерськими функціями Relai. Спочатку підтримка Lightning реалізовувалась у межах закритої бета-версії, розрахованої лише на запрошених користувачів, на початку 2024 року розробники обіцяли розширити інтеграцію.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024