Майкл Сейлор продасть акції MicroStrategy заради покупки BTC

Майкл Сейлор продасть акції MicroStrategy заради покупки BTC

Засновник компанії планує реалізовувати по 5000 акцій MSTR щодня протягом наступних чотирьох місяців.

Голова ради директорів MicroStrategy Майкл Сейлор збирається продати акції компанії, що йому належать, на $216 млн, щоб витратити частину отриманих коштів на придбання біткоїнів. Про це повідомляє Cointelegraph.

У заяві, поданій до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) 2 січня, Сейлор повідомив, що вже почав продавати свої 315 000 опціонів на акції, вперше надані йому у квітні 2014 року. Термін дії опціонів спливає 30 квітня 2024 року.

Згідно із заявою, Сейлор розпочав цей процес 2 січня, продавши перший транш із 5000 акцій. Він заявив, що планує продавати по 5000 акцій MSTR щодня протягом наступних чотирьох місяців. Залучені кошти підуть на рішення «особистих зобов'язань» і збільшення кількості біткоїнів, якими він володіє.

«Виконання цього опціону дозволить мені вирішити особисті зобов'язання, а також придбати додаткові біткоїни на свій особистий рахунок», – сказав Сейлор, додавши, що його частка в капіталі компанії залишається «значною», попри заявлені продажі.

Згідно з заявою, поданою до SEC, Сейлор може продати максимум 400 000 акцій зі своїх опціонів, на які він має право, у період з 2 січня по 26 квітня цього року.

Акції MicroStrategy та курс BTC

Варто зауважити, що бичачий тренд на ринку біткоїна позитивно вплинув на акції компанії – виробника програмного забезпечення MicroStrategy, які дорожчали приблизно в таких саме співвідношеннях, як і BTC.

Кореляція між ціною акцій MicroStrategy та біткоїном очевидна, оскільки компанія Майкла Сейлора є найбільшим корпоративним власником цього цифрового активу.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Скільки біткоїнів у MicroStrategy

Сукупний обсяг біткоїнів, що належать MicroStrategy, сьогодні становить 189 150 BTC, що відповідає $5,9 млрд за середньої ціни купівлі одного BTC у межах $31 168. Востаннє MicroStrategy купувала біткоїни в період з 20 листопада по 26 грудня 2023 року. За цей час докупила ще 14 620 BTC, витративши на це $615,7 млн.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024