Рейтинг країн за інтересом до біткоїна очолив Сальвадор

Рейтинг країн за інтересом до біткоїна очолив Сальвадор

Перелік сформовано на основі пошукових запитів у Google.

У рейтингу країн за інтересом до біткоїна у 2023 році на першому місці опинилася невелика країна із Центральної Америки – Сальвадор. Про це свідчать дані Google Trends, повідомляє Cointelegraph.

На другому місці в рейтингу інтересу до біткоїна – Бразилія, яка змістила з нього Нігерію. Дані пошукових запитів у Google свідчать про те, що зі зростанням популярності біткоїна в Бразилії, найбільш густонаселеній країні Латинської Америки, нігерійські користувачі останнім часом почали віддавати перевагу іншим цифровим активам.

2022 року на першому місці цього рейтингу був Сальвадор, на другому – Нігерія, а на третьому – Бразилія.

Що відомо про Сальвадор, Бразилію та Нігерію

Сальвадор, єдина країна у світі, яка визнала біткоїн законним платіжним засобом, запустила 7 грудня програму «Громадянство за пожертвування». Програма надає право отримати сальвадорський паспорт в обмін на $1 млн у BTC.

Активно розвивається Біткоїн-індустрія й у Бразилії. Тут нещодавно найбільший приватний банк Itaú Unibanco надав клієнтам нову послугу з торгівлі біткоїном за допомогою своєї платформи ion. У зв'язку зі зростанням популярності BTC у Бразилії влада країни вирішила посилити питання регулювання. Керуючий центробанком Роберто Кампос Нето пояснив це тим, що цифрові активи використовуються для «ухилення від сплати податків».

Тим часом на країни Африки, розташовані на південь від Сахари, у період з липня 2022 року по червень 2023 року припало 2,3% світового обсягу транзакцій, пов'язаних з біткоїном і криптовалютами. У Нігерії інтерес до біткоїна й інших цифрових активів зростав, коли вартість найри падала, переважно у червні та липні 2023 року.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

В якому регіоні найчастіше користуються біткоїном

Найбільше біткоїн- та криптовалютних транзакцій було зафіксовано в період з липня 2022 року по червень 2023 року в Північній Америці – на $1,2 трлн. Найбільша біткоїн-активність спостерігається у США, де обсяг транзакцій перевищив $1 трлн. Разом із Канадою на цей регіон припадає майже четверта частина світового обсягу транзакцій.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024