Найчастіше біткоїном користуються США

Найчастіше біткоїном користуються США

За рік обсяг транзакцій з використанням біткоїна та криптовалют у цьому регіоні перевищив $1 трлн.

У період з липня 2022 по червень 2023 найбільше біткоїн- і криптовалютних транзакцій зафіксовано у Північній Америці – на $1,2 трлн. Про це свідчать результати дослідження аналітичної компанії Chainalysis.

Найбільша біткоїн-активність спостерігається у США, де обсяг транзакцій перевищив $1 трлн. Разом із Канадою на цей регіон припадає майже четверта частина світового обсягу транзакцій.

Найчастіше біткоїном користуються США
Джерело: Chainalysis.

Попри те, що прийняття біткоїна та криптовалют демонструють країни, що зазвичай розвиваються, проте найбільший обсяг транзакцій припадає на багаті держави. Головним чинником активності є інституційні інвестори: 76,9% обсягу угод у регіоні припадає на перекази у розмірі $1 млн і більше.

Аналітики зазначили, що у зазначений період активність на північноамериканському континенті передбачувано знизилася після краху біржі FTX та початку кримінального процесу над її колишнім генеральним директором Семом Бенкманом-Фрідом. Однак це виявилося меншим потрясінням для галузі, ніж банківська криза в березні, коли регулятори закрили Silicon Valley Bank, після чого послідували дії проти інших криптобанків, таких як Silvergate і Signature.

Зараз небагаті країни генерують невеликий обсяг транзакцій. У звіті наголошується, що прийняття цифрових активів знижується в усьому світі за винятком країн із доходом нижчим за середній. Найбільш популярні вони серед населення таких країн, як Індія, Нігерія та Україна.

«Це може бути перспективним для біткоїна і криптовалют. Країни з низьким і середнім доходом часто знаходяться на підйомі, у них швидко зростають економіка, промисловість та населення. І цифрові валюти можуть стати важливою частиною цього майбутнього», – зазначили у Chainalysis.

Глобальний рівень прийняття біткоїна

Тим часом США не є лідером із прийняття біткоїна та криптовалют. Топ-5 країн у такому рейтингу мають такий вигляд: Індія, Нігерія, В'єтнам, США та Україна. Для цього аналітики Chainalysis розробили індекс Global Crypto Adoption Index, який дозволяє визначити країни, де найбільша кількість людей вкладають більшу частину своїх накопичень у криптовалюту.

Для розрахунку субіндексів бралися до уваги обсяги транзакцій у країнах з різних видів криптовалютних сервісів і протоколів на основі даних про відвідуваність вебсайтів цих сервісів і протоколів. За допомогою цього методу вдалося оцінити активність біткоїн-користувачів на різних сервісах, виходячи з того, який обсяг цифрових активів вони мають порівняно з рівнем добробуту середньостатистичної людини.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Влада США серед найбільших власників біткоїнів

Сьогодні американська влада є власником 200 000 BTC, що робить США одним з найбільших власників біткоїнів у світі. Як правило, ці активи переважно належали кіберзлочинцям і майданчикам різних даркнет-ринків.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024