Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC

Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC

Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні.

Найбільший приватний банк Бразилії Itaú Unibanco надав клієнтам нову послугу з торгівлі біткоїном за допомогою своєї платформи ion. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Спочатку клієнти Itaú матимуть доступ до торгівлі BTC. Згодом фінустанова має намір масштабувати біткоїн-послуги, надаючи клієнтам вибірковий доступ залежно від ясності нормативної бази.

Голова відділу цифрових активів Itaú Гуто Антунеш зазначив, що банк забезпечить окреме зберігання активів, проте без надання користувачам доступу до приватних ключів гаманців.

Крім того, він уточнив, що на початковому етапі зовнішні депозити біткоїнів на рахунки Itaú та виведення коштів на особисті цифрові гаманці клієнтів будуть недоступними.

Натомість банк гарантує безпеку свого балансу для захисту інвестованих сум, порівнюючи це з безпекою фіатних грошей клієнтів, які залишаються на традиційному банківському рахунку.

Антунеш також зізнався, що, запускаючи біткоїн-послуги, банк прагне залучити нових клієнтів.

Стан щодо регулювання у Бразилії

У зв'язку зі зростанням популярності BTC у Бразилії влада країни вирішила посилити питання регулювання. Керуючий центробанком Роберто Кампос Нето пояснив це тим, що біткоїн і криптовалюти використовуються для «ухилення від сплати податків».

При цьому Федеральний сенат Бразилії наприкінці минулого місяця затвердив нові правила прибуткового податку, згідно з якими жителі країни мають сплачувати до 15% податку з доходів, отриманих від операцій з біткоїнами та криптовалютами, що зберігаються на біржах за межами країни.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Розвиток регулювання у Латинській Америці

Варто наголосити, що загалом у більшості країн Латинської Америки регулювання розвивається більш ліберально, ніж у Бразилії. Цей регіон стає вельми відкритим до Біткоїна та пов'язаних з ним технологій. Сальвадор, наприклад, першим у світі визнав біткоїн законним платіжним засобом.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024