Біткоїн-компанія Strike стає глобальною

Біткоїн-компанія Strike стає глобальною

Придбати біткоїни за допомогою її застосунку вже можуть користувачі з 37 країн.

Компанія Strike масштабує власний бізнес. Наразі скористатися її послугами можуть користувачі з 37 країн, повідомив її засновник Джек Маллерс у своєму блозі.

«Ми запускаємо довгоочікувану функцію, яку біткоїнери прохали вже кілька років. Тепер користувачі Strike по всьому світу можуть легко купувати біткоїни безпосередньо через нашу платформу», – написав Маллерс.

На відміну від США, де купівля біткоїнів не обкладається комісією, користувачі з інших країн доплачуватимуть за купівлю 3,9%. Маллерс сподівається з часом знизити цю комісію, але зазначає, що вона нижча, ніж у більшості конкурентів Strike. Також у планах компанії вийти на ринки понад 65 країн.

Крім того, Strike співпрацює з компанією Bitrefill, яка використовує Lightning Network – протокол другого рівня, що дозволяє користувачам здійснювати повсякденні покупки, розплачуючись у біткоїнах.

Що потрібно знати про Strike

Джек Маллерс заснував компанію Strike у 2017 році, яка згодом запустила однойменний мобільний застосунок. Він використовує мережу Bitcoin Lightning для миттєвих транзакцій. За допомогою Strike, прив'язаного до банківського рахунку, можна оплачувати товари та послуги, давати чайові розробникам контенту без сплати комісій.

Strike вдалося інтегрувати з такими платформами, як Blackhawk, NCR та Shopify.

Раніше штаб-квартира Strike знаходилась у Чикаго, але після посилення регуляторного тиску з боку американської влади Джек Маллерс вирішив у 2023 році перевести головний офіс компанії до Сальвадору.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Які ще послуги надає Strike

Компанія також випускає продукти для платіжних систем. У травні Strike уможливив використання свого API для біткоїн-платежів в американських доларах.

Окрім цього, компанія Маллерса просуває свою послугу транскордонних платежів Send Globally. За її допомогою користувачі матимуть змогу отримувати миттєві платежі на банківський рахунок без додаткових комісій за транзакції.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024