Strike поширив свої Lightning-послуги на Мексику

Strike поширив свої Lightning-послуги на Мексику

Компанія запропонує жителям країни дешеву та доступну альтернативу традиційним грошовим переказам на основі Lightning Network.

Компанія Strike, оператор платіжної програми на базі Lightning Network, оголосила про розширення своєї послуги Send Globally на Мексику – найбільший ринок для транскордонних платежів. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Використовуючи LN, Strike прагне надати більш швидку, дешеву та доступну альтернативу традиційним грошовим переказам у Мексиці. За допомогою Send Globally користувачі зможуть отримувати миттєві платежі на мексиканський банківський рахунок без додаткових комісій за транзакції.

Засновник і генеральний директор Strike Джек Маллерс заявив: «Ми раді надавати швидкі та недорогі транскордонні платежі через Lightning Network до Мексики, дозволяючи більшій кількості людей надсилати гроші додому».

Для полегшення цих переказів долари конвертуються в біткоїни, які надсилаються через Lightning Network сторонньому партнеру. Потім партнер конвертує біткоїн у місцеву валюту та відправляє його безпосередньо на банківський рахунок одержувача. Strike уклала партнерство з компанією Relampago у Мексиці, щоб забезпечити можливість переказів із доларів США, які надходять у місцевій валюті на банківський рахунок отримувача.

Генеральний директор Relampago Іммануель Джой висловив гордість таким партнерством і заявив: «Використовуючи Lightning Network, ми забезпечуємо миттєві, недорогі, транскордонні платежі та змінюємо фінансовий ландшафт для мільйонів жителів Латинської Америки».

Strike на ринку транскордонних платежів

Strike – це оператор платіжного застосунку на основі Lightning Network. Компанія випускає продукти для платіжних систем і способи взаємодії між програмами на основі API. Його вдалося інтегрувати з такими платформами, як Blackhawk, NCR та Shopify.

Від часу свого запуску в грудні 2022 року Strike розповсюдив Send Globally більш ніж на десяток країн, включаючи Філіппіни, В'єтнам, Нігерію, а тепер і Мексику. Ці країни входять до десятки найбільших транскордонних ринків у світі.

Розширення мережі Send Globally у Мексиці демонструє прагнення компанії Strike надавати доступні й ефективні рішення для транскордонних платежів. Враховуючи зростаючу важливість грошових переказів та попит на більш швидкі та дешеві перекази, інноваційний підхід Strike здатний вплинути на мільйони людей у Мексиці та інших країнах світу.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Strike змінює США на Сальвадор

Strike заявила про перенесення своєї штаб-квартири з Чикаго, США, до Сальвадору. Коментуючи це рішення, Маллерс заявив, що це допоможе збільшити присутність Strike в Біткоїн-індустрії й уникнути зростаючого тиску з боку американських регуляторів.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023