Strike «переїжджає» до Сальвадору

Strike «переїжджає» до Сальвадору

Компанія заявила про перенесення своєї штаб-квартири через надмірний тиск з боку американської влади.

Оператор платіжного Lightning Network-застосунку Strike переносить свою штаб-квартиру із Чикаго, США, до Сальвадору. Про це розповів CEO компанії Джек Маллерс під час конференції Bitcoin 2023 у Майамі, повідомляє Fortune.

За його словами, це рішення також допоможе збільшити присутність Strike у біткоїн-індустрії й уникнути зростаючого тиску з боку американських регуляторів.

«Два роки тому люди б посміялися з мене, якби я запропонував перенести нашу штаб-квартиру в Сальвадор. Але тепер, коли Coinbase бореться із Гері Генслером, хто сміятиметься?», – заявив Маллерс.

Як працює Strike

Strike надає послуги, пов'язані з переказом біткоїнів. Для конвертації використовується мережа Lightning. Користувачів не турбують податкові вимоги або волатильність біткоїна.

Також компанія працює над запровадженням нових банківських інструментів і випуском пластикової картки. Пропозиції Strike тепер стали доступними для жителів Індії, Нової Зеландії, Бутану, Бразилії, Еквадору, Гватемали, Гондурасу, Кенії, Парагваю та Уганди. Маллерс зазначив, що у майбутньому планує розширити свою компанію на 65 країн.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Використання BTC для платежів у доларах

Strike зробив можливим використання свого API для біткоїн-платежів в американських доларах. Нова опція буде корисною компаніям, які використовують розрахунки в доларах.

За допомогою Payouts API будь-який користувач зможе отримати платіж прямо на свій доларовий рахунок у банку США. При цьому в Strike стверджують, що це буде швидше та дешевше, ніж якщо використовувати SWIFT.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023