Strike «переїжджає» до Сальвадору

Strike «переїжджає» до Сальвадору

Компанія заявила про перенесення своєї штаб-квартири через надмірний тиск з боку американської влади.

Оператор платіжного Lightning Network-застосунку Strike переносить свою штаб-квартиру із Чикаго, США, до Сальвадору. Про це розповів CEO компанії Джек Маллерс під час конференції Bitcoin 2023 у Майамі, повідомляє Fortune.

За його словами, це рішення також допоможе збільшити присутність Strike у біткоїн-індустрії й уникнути зростаючого тиску з боку американських регуляторів.

«Два роки тому люди б посміялися з мене, якби я запропонував перенести нашу штаб-квартиру в Сальвадор. Але тепер, коли Coinbase бореться із Гері Генслером, хто сміятиметься?», – заявив Маллерс.

Як працює Strike

Strike надає послуги, пов'язані з переказом біткоїнів. Для конвертації використовується мережа Lightning. Користувачів не турбують податкові вимоги або волатильність біткоїна.

Також компанія працює над запровадженням нових банківських інструментів і випуском пластикової картки. Пропозиції Strike тепер стали доступними для жителів Індії, Нової Зеландії, Бутану, Бразилії, Еквадору, Гватемали, Гондурасу, Кенії, Парагваю та Уганди. Маллерс зазначив, що у майбутньому планує розширити свою компанію на 65 країн.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Використання BTC для платежів у доларах

Strike зробив можливим використання свого API для біткоїн-платежів в американських доларах. Нова опція буде корисною компаніям, які використовують розрахунки в доларах.

За допомогою Payouts API будь-який користувач зможе отримати платіж прямо на свій доларовий рахунок у банку США. При цьому в Strike стверджують, що це буде швидше та дешевше, ніж якщо використовувати SWIFT.

США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів У новому законопроєкті про оподаткування повністю відсутні нові положення щодо видобутку цифрових валют. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Місячний приріст резервів цієї категорії власників досяг історичного максимуму і становив 24 600 біткоїнів. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Інвестори не очікують проблем з ліквідністю у разі чергового підвищення ліміту держборгу в США. Дмитро Харьков 29 травня 2023