Strike «переїжджає» до Сальвадору

Strike «переїжджає» до Сальвадору

Компанія заявила про перенесення своєї штаб-квартири через надмірний тиск з боку американської влади.

Оператор платіжного Lightning Network-застосунку Strike переносить свою штаб-квартиру із Чикаго, США, до Сальвадору. Про це розповів CEO компанії Джек Маллерс під час конференції Bitcoin 2023 у Майамі, повідомляє Fortune.

За його словами, це рішення також допоможе збільшити присутність Strike у біткоїн-індустрії й уникнути зростаючого тиску з боку американських регуляторів.

«Два роки тому люди б посміялися з мене, якби я запропонував перенести нашу штаб-квартиру в Сальвадор. Але тепер, коли Coinbase бореться із Гері Генслером, хто сміятиметься?», – заявив Маллерс.

Як працює Strike

Strike надає послуги, пов'язані з переказом біткоїнів. Для конвертації використовується мережа Lightning. Користувачів не турбують податкові вимоги або волатильність біткоїна.

Також компанія працює над запровадженням нових банківських інструментів і випуском пластикової картки. Пропозиції Strike тепер стали доступними для жителів Індії, Нової Зеландії, Бутану, Бразилії, Еквадору, Гватемали, Гондурасу, Кенії, Парагваю та Уганди. Маллерс зазначив, що у майбутньому планує розширити свою компанію на 65 країн.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Використання BTC для платежів у доларах

Strike зробив можливим використання свого API для біткоїн-платежів в американських доларах. Нова опція буде корисною компаніям, які використовують розрахунки в доларах.

За допомогою Payouts API будь-який користувач зможе отримати платіж прямо на свій доларовий рахунок у банку США. При цьому в Strike стверджують, що це буде швидше та дешевше, ніж якщо використовувати SWIFT.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024