Strike дозволить використовувати BTC для платежів у доларах

Strike дозволить використовувати BTC для платежів у доларах

Оператор для роботи використовує Lightning та Біткоїн. Завдяки цим інструментам долари швидко і дешево надходять на банківські рахунки.

Strike, оператор платіжного застосунку на основі Lightning Network, уможливив використання свого API для біткоїн-платежів в американських доларах. Про це компанія повідомила на своїй сторінці у Twitter.

«У Strike API тепер можна використовувати біткоїни та Lightning для платежів у доларах США та виплат цих доларів безпосередньо на банківські рахунки в США», – йдеться у повідомленні.

Що таке Strike і як він працює

Strike – це оператор платіжної програми на основі Lightning Network. Компанія випускає продукти для платіжних систем, а також способи взаємодії між програмами на основі API. Його вдалося інтегрувати з такими платформами, як Blackhawk, NCR та Shopify.

Для конвертації Strike використовує мережу Lightning. Долари переводяться у BTC і відправляються через LN партнерові оператора. Той біткоїни конвертує вже у місцеву валюту та надсилає її безпосередньо в банк отримувача. Отже, відправника не турбують податкові вимоги чи волатильність біткоїна. При цьому адресат просто отримує місцеву валюту на свій рахунок.

«Ми – бізнес, пов'язаний із біткоїном, нас не хвилює його ціна. Ми використовуємо Біткоїн і мережу Lightning для платежів як інструмент для переміщення активів по всьому світу. Але наші клієнти витрачають і отримують долари або витрачають і отримують євро, або витрачають і отримують стейблкоїни», – розповів засновник та генеральний директор компанії Джек Маллерс.

Фіатні платежі до В'єтнаму

Компанія Strike анонсувала запуск швидких і безпечних грошових переказів із США до В'єтнаму.

Для швидкої конвертації американських доларів у в'єтнамський донг Strike уклала партнерство із Getbit. Це вплине не лише на швидкість міжнародних переказів, а й на їхню вартість.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023