Strike дозволить використовувати BTC для платежів у доларах

Strike дозволить використовувати BTC для платежів у доларах

Оператор для роботи використовує Lightning та Біткоїн. Завдяки цим інструментам долари швидко і дешево надходять на банківські рахунки.

Strike, оператор платіжного застосунку на основі Lightning Network, уможливив використання свого API для біткоїн-платежів в американських доларах. Про це компанія повідомила на своїй сторінці у Twitter.

«У Strike API тепер можна використовувати біткоїни та Lightning для платежів у доларах США та виплат цих доларів безпосередньо на банківські рахунки в США», – йдеться у повідомленні.

Що таке Strike і як він працює

Strike – це оператор платіжної програми на основі Lightning Network. Компанія випускає продукти для платіжних систем, а також способи взаємодії між програмами на основі API. Його вдалося інтегрувати з такими платформами, як Blackhawk, NCR та Shopify.

Для конвертації Strike використовує мережу Lightning. Долари переводяться у BTC і відправляються через LN партнерові оператора. Той біткоїни конвертує вже у місцеву валюту та надсилає її безпосередньо в банк отримувача. Отже, відправника не турбують податкові вимоги чи волатильність біткоїна. При цьому адресат просто отримує місцеву валюту на свій рахунок.

«Ми – бізнес, пов'язаний із біткоїном, нас не хвилює його ціна. Ми використовуємо Біткоїн і мережу Lightning для платежів як інструмент для переміщення активів по всьому світу. Але наші клієнти витрачають і отримують долари або витрачають і отримують євро, або витрачають і отримують стейблкоїни», – розповів засновник та генеральний директор компанії Джек Маллерс.

Фіатні платежі до В'єтнаму

Компанія Strike анонсувала запуск швидких і безпечних грошових переказів із США до В'єтнаму.

Для швидкої конвертації американських доларів у в'єтнамський донг Strike уклала партнерство із Getbit. Це вплине не лише на швидкість міжнародних переказів, а й на їхню вартість.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023