Найстаріший футбольний клуб Болгарії почав приймати BTC

Найстаріший футбольний клуб Болгарії почав приймати BTC

ФК «Ботєв» також створив офіційну сторінку в соцмережі Nostr.

Болгарський футбольний клуб «Ботєв» з міста Пловдив тепер приймає біткоїни, використовує Lightning Network, а також приєднався до децентралізованої соцмережі Nostr. Про це команда повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Уболівальники найстарішого футбольного клубу Болгарії можуть витратити BTC у фан-магазинах і фуд-кортах, розташованих на стадіоні «Христо Ботєв». Незабаром за біткоїни також можна буде придбати квитки на матчі. Реалізується ініціатива у межах співпраці з процесинговим сервісом BTCPay Server.

Щоб мотивувати своїх фанатів використовувати біткоїни, клуб пропонує знижку в розмірі 10% на всі товари, придбані за BTC у листопаді.

«Впроваджуючи ці інновації, а також низку інших освітніх і соціально відповідальних ініціатив, «Ботєв» зміцнює свої позиції лідера, який прагне модернізації та популяризації футболу. Прагнення клубу до прогресу обіцяє захопливі часи для його вболівальників, мешканців Пловдива, а також ширшої футбольної спільноти», – йдеться у повідомленні.

Окрім використання BTC, футбольний клуб «Ботєв» вирішив змінити формат своєї присутності в інтернеті: оновив офіційний сайт, змінив сторінки у соціальних мережах, а також створив обліковий запис у децентралізованій соцмережі Nostr.

Що таке ФК «Ботєв»

«Ботєв» – один із найстаріших професійних футбольних клубів Болгарії. Його заснували у місті Пловдив 12 березня 1912 року. Клуб має власний стадіон під назвою «Христо Ботєв», який вміщує близько 18 000 глядачів.

Сьогодні футбольний клуб, який отримав свою назву на честь національного героя Болгарії – поета та революціонера Христа Ботєва, грає у найвищому футбольному дивізіоні чемпіонату Болгарії – Першій лізі.

Що таке «м'які гроші»?
Що таке «м'які гроші»?
М'які гроші – це тип грошей, на кшталт паперової валюти чи фіатних грошей, які л...
Bitcoin Magazine 21 серпня 2023

Біткоїн та спорт

Багато спортивних клубів прагнуть інтегрувати у свою діяльність біткоїн. Зокрема, активно використовують BTC клуб MLS з футболу (сокеру) San Jose Earthquakes, клуб NFL з американського футболу Tennessee Titans, команда NBA з баскетболу Sacramento Kings, команда MLB з бейсболу Oakland Athletics та команда NHL з хокею San Jose Sharks.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024