Найстаріший футбольний клуб Болгарії почав приймати BTC

Найстаріший футбольний клуб Болгарії почав приймати BTC

ФК «Ботєв» також створив офіційну сторінку в соцмережі Nostr.

Болгарський футбольний клуб «Ботєв» з міста Пловдив тепер приймає біткоїни, використовує Lightning Network, а також приєднався до децентралізованої соцмережі Nostr. Про це команда повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Уболівальники найстарішого футбольного клубу Болгарії можуть витратити BTC у фан-магазинах і фуд-кортах, розташованих на стадіоні «Христо Ботєв». Незабаром за біткоїни також можна буде придбати квитки на матчі. Реалізується ініціатива у межах співпраці з процесинговим сервісом BTCPay Server.

Щоб мотивувати своїх фанатів використовувати біткоїни, клуб пропонує знижку в розмірі 10% на всі товари, придбані за BTC у листопаді.

«Впроваджуючи ці інновації, а також низку інших освітніх і соціально відповідальних ініціатив, «Ботєв» зміцнює свої позиції лідера, який прагне модернізації та популяризації футболу. Прагнення клубу до прогресу обіцяє захопливі часи для його вболівальників, мешканців Пловдива, а також ширшої футбольної спільноти», – йдеться у повідомленні.

Окрім використання BTC, футбольний клуб «Ботєв» вирішив змінити формат своєї присутності в інтернеті: оновив офіційний сайт, змінив сторінки у соціальних мережах, а також створив обліковий запис у децентралізованій соцмережі Nostr.

Що таке ФК «Ботєв»

«Ботєв» – один із найстаріших професійних футбольних клубів Болгарії. Його заснували у місті Пловдив 12 березня 1912 року. Клуб має власний стадіон під назвою «Христо Ботєв», який вміщує близько 18 000 глядачів.

Сьогодні футбольний клуб, який отримав свою назву на честь національного героя Болгарії – поета та революціонера Христа Ботєва, грає у найвищому футбольному дивізіоні чемпіонату Болгарії – Першій лізі.

Що таке «м'які гроші»?
Що таке «м'які гроші»?
М'які гроші – це тип грошей, на кшталт паперової валюти чи фіатних грошей, які л...
Bitcoin Magazine 21 серпня 2023

Біткоїн та спорт

Багато спортивних клубів прагнуть інтегрувати у свою діяльність біткоїн. Зокрема, активно використовують BTC клуб MLS з футболу (сокеру) San Jose Earthquakes, клуб NFL з американського футболу Tennessee Titans, команда NBA з баскетболу Sacramento Kings, команда MLB з бейсболу Oakland Athletics та команда NHL з хокею San Jose Sharks.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023