Kraken має намір вийти на європейський ринок

Kraken має намір вийти на європейський ринок

Біржа планує придбати торговий майданчик у Нідерландах і вже отримала ліцензії для роботи в Ірландії, Італії та Іспанії.

Американська торгова платформа Kraken у межах експансії на європейський ринок має намір придбати нідерландську біржу Coin Meester B.V. (BCM). Про це повідомляє Cointelegraph.

Поки що фінансові деталі угоди не розголошуються. Анонс компанії Kraken свідчить про її інтерес до розвитку бізнесу в Європі. Особливо на тлі того, що вона придбала ліцензії провайдера послуг віртуальних активів (VASP) для роботи в Ірландії, Італії та Іспанії.

Генеральний директор Kraken Девід Ріплі, коментуючи відкриття бізнесу в Нідерландах, зазначив, що в цій країні сильна економіка, високий рівень поширення криптовалют і культура інновацій.

Придбання BCM забезпечить Kraken значні позиції на місцевому ринку, своєю чергою, клієнти BCM зможуть скористатися ще ширшим спектром пропозицій. Цю угоду мають схвалити регулюючі органи, зокрема, центральний банк Нідерландів.

Що потрібно знати про BCM

Компанія BCM, заснована 2017 року Бойдом Меулеманом і Мітчеллом Зандвейком, пропонує послуги з трейдингу та стейкінгу, а також надає доступ до понад 170 криптовалют. Компанія зареєстрована як постачальник криптовалютних послуг, отримала ліцензію De Nederlandsche Bank – центрального банку Нідерландів.

Компанія нещодавно провела ребрендинг, у межах якого була перейменована на Bitcoin Meester.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що ще у планах Kraken

Сьогодні Kraken також вивчає можливість торгівлі акціями та біржовими фондами (ETF) у США та Великій Британії. Таким чином вона може стати першою криптовалютною біржею, яка торгуватиме не лише цифровими активами. Запустити сервіс фірма планує вже 2024 року.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023