Біржа Kraken планує запустити торгівлю акціями

Біржа Kraken планує запустити торгівлю акціями

Компанія хоче стати першою біржею, на якій можна буде торгувати не лише цифровими активами.

Американська біржа Kraken вивчає можливість торгівлі акціями та біржовими фондами (ETF) у США та Великій Британії. Про це повідомляє Bloomberg.

Таким чином, Kraken може стати першою криптовалютною біржею, яка торгуватиме не лише цифровими активами. Запустити сервіс платформа планує вже 2024 року.

Біржа збирається використовувати сервіс, створений новим підрозділом Kraken Securities, який уже отримав належні дозволи регулюючих органів у Великій Британії, але ще не отримав схвалення у США.

«Компанія Kraken постійно вивчає можливості сприяння глобальному поширенню криптовалют. Хоча ми не можемо коментувати чутки чи спекуляції, ми прагнемо розширити та вдосконалити нашу пропозицію, щоб клієнти продовжували мати безпечний та безперешкодний доступ до повного набору продуктів Kraken», – заявив представник біржі.

Що таке Kraken

Біржа Kraken була створена ще в 2011 році Джессі Павеллом, одним з перших Біткоїн-ентузіастів, як альтернатива (нині закритій) біржі Mt.Gox. Вона має штаб-квартиру в Сан-Франциско та пропонує безліч інструментів для трейдингу, таких як маржинальна торгівля та ф'ючерси.

Нещодавно біржа отримала реєстрацію постачальника послуг віртуальних активів в Іспанії, щоб пропонувати послуги обміну цифрових валют і депозитарного гаманця резидентам цієї країни.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відрізняє Kraken від інших бірж

Згідно з проведеним дослідженням, співробітники більшості централізованих бірж (таких як Binance або Coinbase) залишаються серед найбільш незадоволених своєю роботою в індустрії.

Втім серед централізованих бірж лише Kraken показала результати вищі за середні в індустрії.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023