Україна увійшла до Топ-5 країн щодо прийняття біткоїна

Україна увійшла до Топ-5 країн щодо прийняття біткоїна

Global Crypto Adoption Index очолили Індія, Нігерія, В'єтнам і США.

Україна опинилася на п'ятому місці в рейтингу країн щодо прийняття біткоїна та криптовалют у 2023 році, який склала аналітична компанія Chainalysis.

Перша п'ятірка країн має такий вигляд: Індія, Нігерія, В'єтнам, США, Україна.

Україна увійшла до Топ-5 країн щодо прийняття біткоїна
Топ-5 країн з прийняття біткоїна та криптовалют. Джерело: офіційний сайт Chainalysis.

У новому рейтингу аналітики спробували виділити країни, де жителі найчастіше використовують біткоїни та криптовалюту.

«Для цього ми розробили індекс Global Crypto Adoption Index, який дозволяє визначити країни, де найбільша кількість людей вкладає більшу частину своїх накопичень у криптовалюту», – повідомили аналітики Chainalysis.

Глобальний індекс прийняття цифрових валют складається із п'яти субіндексів. Кожен із цих індексів ґрунтується на використанні країнами різних видів криптовалютних послуг.

Для розрахунку субіндексів оцінювалися обсяги транзакцій у країнах з різних видів криптовалютних сервісів і протоколів на основі даних про відвідуваність вебсайтів цих сервісів і протоколів. Мета даної метрики – оцінити активність непрофесійних індивідуальних користувачів біткоїна та криптовалют на централізованих сервісах, виходячи з того, який обсяг цифрових активів вони мають порівняно з рівнем добробуту середньостатистичної людини.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Діяльність біткоїн-бірж в Україні

Останнім часом біткоїн-біржі в Україні стикаються з тиском з боку регулюючих та правоохоронних органів. Зокрема, на роботу таких торгових майданчиків нещодавно звернув увагу аналітичний підрозділ Бюро економічної безпеки України. У відомстві підрахували, що за 10 років бюджет України втратив щонайменше 3 млрд грн (близько $81 млн) податків від їхньої діяльності, які торгують цифровими валютами.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024