Засновникам Three Arrows Capital заборонили працювати у Сінгапурі

Засновникам Three Arrows Capital заборонили працювати у Сінгапурі

Кайлу Девісу та Су Чжу заборонено керувати та бути акціонерами компаній, що надають послуги на фінансовому ринку.

Грошово-кредитне управління Сінгапуру (MAS) 14 вересня видало засновникам хедж-фонду Three Arrows Capital (3AC) Кайлу Девісу та Су Чжу припис про заборону ведення діяльності в країні. Про це повідомляє сайт регулятора.

Зокрема, підприємцям Чжу та Девісу заборонено працювати в регульованій MAS сфері, починаючи з 13 вересня 2023 року терміном у дев'ять років. Зокрема, їм заборонено управляти, виступати директорами або бути акціонерами будь-якої компанії, яка надає послуги на ринку капіталу в Сінгапурі.

Ухвалюючи рішення про заборону діяльності цих підприємців, MAS заявило, що під час подальшого розслідування діяльності збанкрутілої компанії 3AC та її співзасновників було виявлено нові порушення законодавства про цінні папери.

На думку MAS, Чжу та Девіс не повідомили центральний банк про те, що в 3AC працює новий представник, надали регулятору неправдиву інформацію та не розробили відповідну систему управління ризиками.

«Хедж-фонди зобов'язані впроваджувати надійні заходи щодо управління ризиками для захисту інтересів інвесторів. Співзасновники Three Arrows Capital проігнорували нормативні вимоги MAS та не виконали своїх обов'язків директорів. У зв'язку з цим MAS вживатиме заходів щодо усунення керівників, які вчиняють подібні порушення», – заявила помічниця керуючого директора MAS Лу Сью Йі.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Крах Three Arrows Capital

Компанія 3AC зазнала краху під час обвалу ринку у 2022 році, викликаного кризою екосистеми Terra, внаслідок чого її позиції обернулися мільярдними дефолтами за кредитами.

Проте топменеджери Three Arrows Capital успішно уникнули покарання. Відомо, що регулятори в США розслідують, чи Су Чжу і Кайл Девіс представили неправдиву інформацію про свої фінанси інвесторам Three Arrows. Однак поки що про офіційні звинувачення з боку американської влади не йдеться.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023