Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Рекомендації МВФ щодо регулювання цифрових активів, у Grayscale знайшли BTC на $16 млрд, аналітики порахували біткоїн-мільйонерів, Топ-10 країн щодо ухвалення Біткоїна, співробітники масово залишають Binance, заарештовано рахунки колишнього голови Celsius, у Сальвадорі школярі вивчатимуть Біткоїн.

МВФ надав рекомендації щодо регулювання цифрових активів

Міжнародний валютний фонд (МВФ) та Рада з питань фінансової стабільності (FSB) 7 вересня опублікували спільний документ, що містить політичні рекомендації щодо регулювання діяльності, пов'язаної зі стейблкоїнами та децентралізованими фінансами (DeFi).

Міжнародні організації поки що не надали офіційної позиції щодо регулювання Біткоїна та його протоколів. Тим не менш очевидним є тренд на розроблення загальних підходів до регулювання сфери традиційних та цифрових активів.

У Grayscale знайшли 1750 адрес з BTC на $16 млрд

Аналітичний сервіс Arkham Intelligence виявив 1750 адрес, пов'язаних з біткоїн-траст Grayscale Investments (GBTC).

На кожній виявленій адресі зберігається не більше 1000 BTC. Також GBTC дозволяє клієнтам Grayscale інвестувати у біткоїн без потреби купувати та зберігати монети.

У світі налічується понад 40 000 біткоїн-мільйонерів

Станом на сьогодні у світі налічується понад 40 000 осіб, активи в біткоїнах яких перевищують $1 млн.

Серед цих мільйонерів згадуються засновник та генеральний директор Digital Currency Group Баррі Сілберт, співзасновники Gemini Кемерон і Тайлер Вінклвосси, генеральний директор Binance Чанпенг Чжао, генеральний директор Coinbase Брайан Армстронг та виконавчий директор MicroStrategy Майкл Сейлор.

Рейтинг глобального прийняття біткоїна очолив Сінгапур

Світовими лідерами з прийняття біткоїна у 2023 році стали Сінгапур, Швейцарія та Об'єднані Арабські Емірати.

До першої десятки також потрапили Гонконг, США, Австралія, Британія, Канада, Мальта та Малайзія.

Топменеджери масово залишають Binance

Біржа Binance зіткнулася із масовим звільненням топменеджерів. Її покинули директор зі стратегічного розвитку Патрік Хіллман, старший директор з розслідувань Метью Прайс, віцепрезидент з відповідності Стівен Крісті та керівник відділу з Азійсько-Тихоокеанського регіону Леон Фунг. Останнім залишив команду керівник відділу світових продуктів Маюр Камат.

Рахунки ексглави Celsius заарештовано

Нью-йоркський суд заморозив активи колишнього гендиректора компанії Celsius Алекса Машинського, доки триває кримінальна справа, ініційована міністерством юстиції.

Відповідно до судових документів Машинському та його представникам заборонено продавати, передавати чи закладати будь-які свої активи.

У школах Сальвадору вивчатимуть Біткоїн

Сальвадор введе навчання Біткоїна до кожної державної школи у 2024 році. Неурядова організація Mi Primer Bitcoin, яка відповідає за цю ініціативу, підписала угоду з міністерством освіти.

У межах програми 150 вчителів державних шкіл навчатимуть технологій, пов'язаних з Біткоїном.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024