У світі налічується понад 40 000 біткоїн-мільйонерів

У світі налічується понад 40 000 біткоїн-мільйонерів

На їхні статки негативно вплинула криза 2022 року і ведмежий тренд, що затягнувся.

Станом сьогодні у світі налічується понад 40 000 осіб, активи в біткоїнах яких перевищують $1 млн. Відповідні дані 5 вересня представила консалтингова компанія Henley & Partners.

Згідно зі звітом, всього у світі налічується 88 200 мільйонерів, які володіють криптовалютами, з них 40 500 – біткоїном. При цьому із 182 осіб, які володіють цифровими активами на суму понад $100 млн, 78 мають біткоїни. Шестеро з 22 заробили понад $1 млрд завдяки BTC.

Серед цих мільйонерів згадуються засновник і генеральний директор Digital Currency Group Баррі Сілберт, співзасновники Gemini Кемерон і Тайлер Вінклвосси, генеральний директор Binance Чанпен Чжао, генеральний директор Coinbase Брайан Армстронг та виконавчий директор MicroStrategy Майкл Сейлор.

Під час кризи в 2022 році кількість адрес, на яких зберігається сума, еквівалентна більш ніж $1 млн, скоротилася приблизно на 80 000. У грудні 2022 року Forbes повідомив, що багато великих гравців галузі втратили понад $116 млрд внаслідок банкрутства бірж та ведмежого ринку.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

У кого найбільше біткоїнів

За оцінкою аналітиків, найбільшим власником біткоїнів є Сатоші Накамото. Так, у його власності може бути близько 1,1 млн монет. Однак він не робив жодних транзакцій з моменту свого зникнення.

Тому останнім часом дедалі більшу роль відіграють корпоративні та інституційні інвестори. Серед груп інвесторів найбільша частка сьогодні припадає на інвестиційні фонди. Лідер у цьому сегменті – Grayscale Bitcoin Trust, що має 624 947 BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024