У Grayscale знайшли 1750 адрес з BTC на $16 млрд

У Grayscale знайшли 1750 адрес з BTC на $16 млрд

Виявлені запаси роблять компанію другим за величиною власником біткоїнів у світі.

Аналітичний сервіс Arkham Intelligence виявив 1750 адрес, пов'язаних із біткоїн-трастом Grayscale Investments (GBTC). Про це він повідомив у середу, 6 вересня, на сторінці сервісу в соціальній мережі X (колишня Twitter).

Arkham ідентифікував активи Grayscale Bitcoin Trust. Це друга за величиною організація у світі, яка володіє BTC на суму понад $16 млрд. Хоча Grayscale публічно повідомляє про свої баланси, натомість вони відмовилися назвати адреси трасту», – йдеться у повідомленні.

Як додали аналітики, на кожній виявленій адресі зберігається не більше 1000 BTC. Також GBTC дозволяє клієнтам Grayscale інвестувати в біткоїн без потреби купувати та зберігати монети.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Биткоїн-запаси Robinhood

Минулого тижня аналітики Arkham з'ясували, що власником адреси із 118 300 ВТС на суму понад $3 млрд є інвестиційно-торговельна платформа Robinhood (HOOD). Це робить її третім за величиною власником біткоїнів.

За три місяці Robinhood перевела на цю адресу BTC із кількох інших невеликих адрес. Це підтверджує аналітичний портал BitInfoCharts.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023