У Grayscale знайшли 1750 адрес з BTC на $16 млрд

У Grayscale знайшли 1750 адрес з BTC на $16 млрд

Виявлені запаси роблять компанію другим за величиною власником біткоїнів у світі.

Аналітичний сервіс Arkham Intelligence виявив 1750 адрес, пов'язаних із біткоїн-трастом Grayscale Investments (GBTC). Про це він повідомив у середу, 6 вересня, на сторінці сервісу в соціальній мережі X (колишня Twitter).

Arkham ідентифікував активи Grayscale Bitcoin Trust. Це друга за величиною організація у світі, яка володіє BTC на суму понад $16 млрд. Хоча Grayscale публічно повідомляє про свої баланси, натомість вони відмовилися назвати адреси трасту», – йдеться у повідомленні.

Як додали аналітики, на кожній виявленій адресі зберігається не більше 1000 BTC. Також GBTC дозволяє клієнтам Grayscale інвестувати в біткоїн без потреби купувати та зберігати монети.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Биткоїн-запаси Robinhood

Минулого тижня аналітики Arkham з'ясували, що власником адреси із 118 300 ВТС на суму понад $3 млрд є інвестиційно-торговельна платформа Robinhood (HOOD). Це робить її третім за величиною власником біткоїнів.

За три місяці Robinhood перевела на цю адресу BTC із кількох інших невеликих адрес. Це підтверджує аналітичний портал BitInfoCharts.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024